Pintasking Pintasking 1.0.9

Strona główna Android Narzędzia Menedżery zadań
Pobierz program
lub zeskanuj:

Pintasking na Androida służy do zarządzania ostatnio otwartymi aplikacjami, tworząc ikonę w formie „pływającego bąbla” wzorowanego na tym znanym z Facebook Messengera i widocznego przez cały czas na ekranie urządzenia.

Mechanizm działania programu Pintasking jest prosty. Otwieramy np. Gmaila, gdy program pracuje rozwijamy belkę z powiadomieniami i wybieramy opcję „Tap to Pin" lub przesuwamy od góry do dołu ekranu. Wtedy utworzy się charakterystyczna bańka z ikoną przypiętej aplikacji. Bańkę możemy przesuwać po ekranie, w najbardziej odpowiadające nam miejsce. Taki sposób zarządzania ostatnio otwartymi programami jest szybszy i wygodny niż ten oferowany domyślnie przez Androida.

W urządzeniach z Androidem od wersji 4.1 do wersji 4.4 lub zrootowanych, Pintasking pozwala też przypinać strony internetowe i wracać do nich później. Taka opcja działa m.in. w mobilnym Google Chrome.

W darmowej wersji programu Pintasking można stworzyć jedynie dwa bąbelki do ostatnio uruchamianych aplikacji. Aby zapewnić sobie możliwość tworzenia dowolnej liczby skrótów oraz zyskać dostęp do wielu opcji konfiguracji programu, należy kupić wersję Pro, która kosztuje 17,33 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!