reklama

Pionierzy Technologii IT - ostatnie spotkanie przed wakacjami

Strona główna Aktualności

O autorze

5 czerwca, w Krakowie, odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Pionierzy Technologii IT. Tym razem tematem przewodnim będzie ".NET 3.0 w automatyzacji procesów biznesowych".

Pionierzy Technologii IT to cykl spotkań podczas których studenci kierunków informatycznych będą mogli spotkać się z ekspertami z lokalnych firm IT. Pomysłodawcą spotkań jest niezależna organizacja Inicjatywa IT w Krakowie, której celem jest integracja, promowanie i rozwój społeczności informatycznej w regionie krakowskim. Główne cele spotkań to zapoznanie przede wszystkim studentów, ale i osób już aktywnych zawodowo, z profesjonalnym podejściem do technologii w firmach IT, a także umożliwienie im bezpośredniego kontaktu z ekspertami pracującymi w takich firmach.

Temat najbliższego spotkania - ".NET 3.0 w automatyzacji procesów biznesowych" - zaprezentuje firma VSoft S.A. Poruszane będą kwestie wykorzystania Windows Workflow Foundation (WF) do zarządzania projektami, konfiguracji i rozbudowy modelu danych w bazie relacyjnej, rozszerzenia możliwości projektantów z .NET Framework i wykorzystanie ich do budowy dynamicznego interfejsu użytkownika czy wreszcie budowa aplikacji oraz konfiguracja w rękach użytkownika.

Spotkanie odbędzie się 5 czerwca o godzinie 17.30 w sali wykładowej, na terenie Wydziału Odlewnictwa Akademii Górniczo-Hutniczej, przy ul. Reymonta 23 w Krakowie. Więcej informacji można uzyskać na stronach organizatorów.

Najbliższe spotkanie będzie ostatnim przed przerwą wakacyjną - dlatego też organizatorzy zamierzają wynagrodzić stałych uczestników bardzo ciekawymi nagrodami. Dla Tych, którzy uczestniczyli w pięciu lub sześciu spotkaniach przewidziane są specjalne nagrody bez losowania. Dla pozostałych różnego typu upominki. Po części oficjalnej przewidziana jest dyskusja panelowa ze słuchaczami i firmami na temat dalszego rozwoju Pionierów Technologii IT.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama