reklama

Pirates: Battle for the Caribbean

Strona główna Windows Gry Strategiczne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

To przyjemna gra, która umili czas każdemu bez względu na wiek. Pirates: Battle for the Caribbean to w zasadzie zręcznościówka z elementami strategii. Naszym głównym zadaniem jest obrona twierdzy przed zmasowanym najazdem piratów.

Gra oferuje 2 tryby: Campaigns i Survival. W tym pierwszym możemy wczuć się w rolę Anglików lub też w samych piratów i toczyć bój począwszy od trybu łatwego, aż po bardzo zaawansowany; drugi tryb przeznaczony jest raczej dla bardziej wprawionych w bojach graczy, przedstawia prawdziwą jatkę zaraz od samego początku ;-).

Oprócz samej strzelaniny, w grze przewija się również wątek decyzyjny, a mianowicie po każdej zakończonej bitwie, dzięki zrabowanym środkom mamy możliwość dozbroić się i wyposażyć w szereg dostępnych udogodnień (przyjazny rekin, dodatkowa osłona twierdzy, miny itp.)

Sterowanie odbywa się jedynie przy pomocy myszki, tak więc nikt nie powinien mieć większych problemów z jego opanowaniem, a dzięki przyzwoitej oprawie audiowizualnej nasze ogólne wrażenia z gry powinny być jeszcze lepsze.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
joaS13   6 #5 13.07.2011 00:47

Nie polecam gier firmy gametop, bo one po instalacji, dezinstalacji i każdej rozgrywce otwierają domyślną przeglądarkę i próbują wejść na stronę swego producenta niby w celach statystycznych.

Tą akcję swego czasu umiała zablokować tylko zapora Comodo Firewall z włączonym HIPS. Nie wiem, czy tak jest i teraz.

  #4 16.05.2008 16:27

Gra zaraz po instalacji bez pyt. otwiera stronę główną KIS 7 raportuje połączenie wychodzące po deintalacji to samo.
Ja wywaliłem od razu

  #3 22.04.2007 12:36

nawet fajna gra mozna sie na chwile oderwac od codzinnych czyności i sobie stateczki porozwalać

  #2 21.04.2007 15:02

a ja chyba sobie nie pogra, kiedy odpalam grę pojawia sie niebieski ekran i następuje shutdown. No ale tak to jest jak ma sie powalonego kompa.

  #1 20.04.2007 22:22

gierka prymitywna ale bardzo przyjemna. warto ściągnąć, warto pograć :)

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić