PixBuilder Studio PixBuilder Studio 2.2

Strona główna Windows Grafika Tworzenie i edycja grafiki rastrowej
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PixBuilder Studio to darmowy program do edycji zdjęć cyfrowych wyposażony w wiele przydatnych funkcji.

Użytkownik może wykonać szereg podstawowych operacji, zmieniając rozmiar zdjęcia, jasność, kontrast i balans kolorów, a także skorzystać z bardziej zaawansowanych opcji, pozwalających chociażby na użycie krzywych. Możliwa jest również praca na warstwach, wieloetapowe cofanie przeprowadzonych operacji, korzystanie z gradientów oraz wielu innych możliwości, które sprawią, że edytowane przez nas zdjęcie w PixBuilder Studio może wyglądać naprawdę profesjonalnie. Przydatny może okazać się podgląd informacji o pliku, który zawiera między innymi szczegóły na temat rozdzielczości, rozmiaru i atrybuty EXIF.

PixBuilder Studio umożliwia nanoszenie na dany obraz skomplikowanych kształtów i efektów rastrowych za pomocą wielu dostępnych funkcji (w programie znajdziemy wbudowane narzędzia do rysowania). Użytkownik ma do dyspozycji najpopularniejsze efekty, takie jak rozmycie, wytłaczanie, dithering czy wyostrzanie, z których może skorzystać w razie potrzeby.

Narzędzie świetnie nadaje się do przygotowywania grafik na strony internetowe - PixBuilder Studio pozwala zapisywać swoje dzieła do formatów JPEG, GIF, PNG i innych. Warto wspomnieć, że aplikacja może działać zarówno w oknie, jak i w trybie pełnoekranowym oraz wspiera możliwość korzystania ze skrótów klawiaturowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!