Pixeluvo Pixeluvo 1.6.0

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pob​ierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pixeluvo to oferujące duże możliwości, a zarazem bardzo proste w obsłudze narzędzie do edycji i obróbki zdjęć cyfrowych. Zawiera ono spory zestaw funkcji do manipulowania obrazem, korekty kolorów, nakładania na fotografie filtrów i efektów, a także innych bardziej zaawansowanych mechanizmów jak warstwy czy maski.

Program kierowany jest w głównej mierze do mniej wymagających użytkowników poszukujących szybkiego i lekkiego edytora graficznego z estetycznym i intuicyjnym interfejsem graficznym. Obsługuje on większość popularnych formatów graficznych (brak wsparcia dla plików RAW), dając możliwość sprawnej i wygodnej edycji zdjęć. Wśród oferowanych funkcji znajdziemy narzędzia do rysowania, kadrowania, zmiany rozmiarów, korygowania wszelakiego rodzaju niedoskonałości, a także zarządzania podstawowymi parametrami obrazu, manipulowania kolorami oraz wzbogacania zdjęć o ciekawe efekty.

Ponadto twórcy Pixeluvo wyposażyli program w bardziej zaawansowane narzędzia jakimi niewątpliwie są warstwy oraz maski. Pozwalają one w łatwy sposób tworzyć złożone projekty graficzne składające się z wielu niezależnych obiektów o różnych atrybutach. Narzędzie wspiera pliki graficzne w formatach BMP, GIF, ICO, JPEG, JPEG-2000, PNG, PPM, TGA oraz TIFF.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. Ponadto możliwy jest zapis projektów w maksymalnym rozmiarze 800x600 pikseli.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!