r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Planeta Nowych Technologii, czyli KSK Open Day 14 listopada

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Firma KSK Dystrybucja po raz kolejny zaprasza do Katowic na wydarzenie z serii Foto Audio Video Open Day, tym razem pod hasłem „Planeta Nowych Technologii”.

Podczas spotkania będzie można na własne oczy przekonać się o możliwościach produktów firm Sony (kamerach XDCAM EX 4:2:2 i NEX-EA50, Sony Vegas Pro, najnowszych aparatach fotograficznych, tablecie Xperia S oraz SpectraLayers Pro), Wacom (Inkling, Intuos 5, Cintiq 22HD i 24HD Touch) oraz EIZO (monitorach dla fotografów i grafików).

Prezentacje połączone z wykładami przeplatać będą konsultacje techniczne, będzie można ponadto posłuchać o kreatywnych zastosowaniach nowych możliwości aparatów fotograficznych Sony, zapoznać się z produktami Wacoma, obejrzeć najnowsze laptopy VAIO z Windowsem 8 oraz dowiedzieć się, co niezwykłego mają w sobie monitory EIZO. Będzie to także okazja aby porozmawiać z osobami, które korzystają z prezentowanych produktów na co dzień w pracy.

r   e   k   l   a   m   a

Spotkanie odbędzie się 14 listopada w godzinach 10:00-16:00 w katowickim kinie Kosmos przy ulicy Sokolskiej 66. Portal dobreprogramy jest patronem medialnym wydarzenia, dlatego też będzie można w Katowicach zdobyć między innymi nasze koszulki. Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy się zarejestrować za darmo na stronie wydarzenia — tam też znajduje się pełna agenda spotkania. Zachęcamy do rejestracji, bo doświadczenie pokazuje, że wolne miejsca szybko się kończą.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.