r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Plany Opery 10

Strona główna Aktualności

Chociaż data wydania dziesiątej Opery nie jest jeszcze znana, Opera już planuje zabranie użytkowników Internet Explorerowi 7 za pomocą widgetów wprowadzonych po raz pierwszy w Operze 9.

Widgetów będzie więcej i będą oferowały większą funkcjonalność. Te małe aplikacje napisanie w mieszance HTML i JavaScript mają dawać jak najwięcej możliwości wewnątrz przeglądarki, ograniczając konieczność posiadania złożonego systemu operacyjnego. Firma chce zmobilizować programistów do tworzenia przeglądarkowych aplikacji. Udostępnione zostaną dla nich odpowiednie narzędzia, obecnie znajdujące się jeszcze w fazie planów.

Wersja 10 ma być jak najbardziej wieloplatformowa, ma działać np. na konsoli do gier Nintendo oraz telefonach komórkowych. Microsoft ograniczy się tylko do najnowszych Windows.

Operę 9 w dzień wydania ściągnęło 700 tysięcy osób a do teraz, łącznie z wersją Mini przeznaczoną dla telefonów komórkowych Operę pobrano 25 milionów razy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.