Pocket Tower Pocket Tower 3.23.6

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Pocket Tower to bardzo prosta gra strategiczna, w której nasze zadanie polega na zbudowaniu jak największego wieżowca. Stawiając kolejne piętra musimy dokonywać rozmaitych wyborów.

Zbuduj drapacz chmur

Tylko od nas zależy, czy w Pocket Tower skupimy się na tworzeniu kolejnych mieszkań, czy też na poszczególnych piętrach znajdą się biura, piekarnie, kina, salony piękności czy inne miejsca służące zabawie. Wraz z postępami w zabawie damy pracę swoim podopiecznym, a tym samym uda nam się zarobić pieniądze, co z kolei pozwoli na wzniesienie większej liczby kondygnacji.

Nieskomplikowana rozgrywka

Pocket Tower charakteryzuje się bardzo prostym sterowaniem. Stukając jednym palcem w ekran załatwiamy tutaj wszystkie sprawy: budujemy wieżę, wyznaczamy zadania mieszkańcom, pobieramy należności za usługi, korzystamy z windy i nie tylko. Dzięki temu z obsługą aplikacji poradzą sobie osoby, które na co dzień nie mają doświadczenia z elektroniczną rozrywką.

Free-to-play

Pocket Tower zawiera system mikropłatności umożliwiający kupowanie wirtualnych banknotów za prawdziwą kasę. Decydując się na skorzystanie z tego rozwiązania szybciej osiągniemy postępy w rozgrywce, ale warto pamiętać, że sama gra jest dostępna do pobrania za darmo.

Najważniejsze cechy:

  • stawiaj kolejne piętra, by zbudować jak najwyższy wieżowiec
  • sam zdecyduj, co ma znaleźć się na poszczególnych kondygnacjach (mieszkania, salony piękności, kina, piekarnie, biura i nie tylko)
  • zatrudniaj ludzi do pracy i zarabiaj pieniądze
  • sterowanie jednym palcem
  • za darmo, ale z reklamami i mikropłatnościami

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!