Pokemon GO – LocationSpoof Pokemon GO – LocationSpoof 1.2.1

Strona główna Mac Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program

Pokemon GO – LocationSpoof to program, który pozwala bardzo łatwo oszukiwać w grze Pokemon GO na iOS. Program wymaga obecności środowiska programistycznego Xcode, Apple ID, możliwości podłączenia iPhone'a do Maca kablem i korzystania z połączenia internetowego.

Po pierwszym uruchomieniu programu wystartuje także Xcode z załadowanym projektem. W nim należy przejść do właściwości (General) i zmienić identyfikator pakietu na własny (na przykład com.xyrcon.pokemon-webspoof) oraz zalogować się na konto Apple ID (nie trzeba mieć konta deweloperskiego). Skompilowaną aplikację należy uruchomić na iPhonie podłączonym kablem do Maca. Instrukcję oraz rozwiązania problemów można znaleźć na stronie projektu na GitHubie.

Po drodze można napotkać kilka problemów, ale Xcode podpowiada rozwiązania na bieżąco. W opcjach debugowania Xcode należy aktywować pokemonLocation jako symulację położenia. Po prawidłowym uruchomieniu aplikacji na telefonie i zalogowaniu do gry, w programie na Macu można pozorować położenie, poruszać się po mapie strzałkami lub włączyć „autopilota” i pozwolić postaci przemieszczać się do wybranego miejsca z ustaloną prędkością. Program pozwala też symulować losowe ruchy, wynikające z niedokładności systemu GPS.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!