r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pokemon GO – LocationSpoof 1.2.1

Strona główna Mac Akcesoria Inne akcesoria

Pokemon GO – LocationSpoof to program, który pozwala bardzo łatwo oszukiwać w grze Pokemon GO na iOS. Program wymaga obecności środowiska programistycznego Xcode, Apple ID, możliwości podłączenia iPhone'a do Maca kablem i korzystania z połączenia internetowego.

Po pierwszym uruchomieniu programu wystartuje także Xcode z załadowanym projektem. W nim należy przejść do właściwości (General) i zmienić identyfikator pakietu na własny (na przykład com.xyrcon.pokemon-webspoof) oraz zalogować się na konto Apple ID (nie trzeba mieć konta deweloperskiego). Skompilowaną aplikację należy uruchomić na iPhonie podłączonym kablem do Maca. Instrukcję oraz rozwiązania problemów można znaleźć na stronie projektu na GitHubie.

r   e   k   l   a   m   a

Po drodze można napotkać kilka problemów, ale Xcode podpowiada rozwiązania na bieżąco. W opcjach debugowania Xcode należy aktywować pokemonLocation jako symulację położenia. Po prawidłowym uruchomieniu aplikacji na telefonie i zalogowaniu do gry, w programie na Macu można pozorować położenie, poruszać się po mapie strzałkami lub włączyć „autopilota” i pozwolić postaci przemieszczać się do wybranego miejsca z ustaloną prędkością. Program pozwala też symulować losowe ruchy, wynikające z niedokładności systemu GPS.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Meteo ICM, Guerrilla Mail, MSQRD, Pokemon GO LocationSpoof – najciekawsze programy tygodnia

20
OPROGRAMOWANIE 23.07.2016 | Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. Meteo ICM. Prognoza numeryczna Meteo ICM. Prognoza numeryczna daje wygodny dostęp do numerycznej prognozy pogody, generowanej przez ICM Uniwersytet Warszawski – jednej z najlepszych usług tego typu w Polsce, serwującej prognozy dla 2359 miast w Polsce. Guerrilla Mail Guerrilla Mail to usługa oferująca tymczasowe adresy e-mail, które można wykorzystać gdy nie jest wskazane podawanie prawdziwego adresu.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.