r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Poladroid 0.9.6r0

Strona główna Windows Grafika Fotomontaż, kolaż, mozaika
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Poladroid to niewielka aplikacja graficzna, z pomocą której przekonwertujemy zbiory naszych zdjęć do formatu Polaroid.

Galeria programu

Jej interfejs, jak również sposób obsługi odbiega znacząco od tego, do czego zdążyły nas przyzwyczaić inne narzędzie tego typu. Proces konwersji inicjowany jest po przeciągnięciu dowolnego zdjęcia na wyświetlany na pulpicie "wirtualny" aparat Polaroid. W efekcie działania programu na pulpicie wyświetlana jest niewielka miniatura naszego zdjęcia Polarioid, która z upływem czasu nabiera ostrości i kolorów. Po kilkunastu sekundach nasze zdjęcie jest już zapisane w folderze z dokumentami użytkownika. Co istotne, nie musimy oczekiwać na samoczynne zapisanie fotografii. Możliwe jest zapisanie tworzonego projektu w dowolnym momencie z parametrami wyświetlanymi na miniaturowym podglądzie.

W opcjach konfiguracyjnych aplikacji dostępnie są ustawienia określające m.in. wyjściową lokalizację, w której zapisany zostanie przekonwertowany obraz, a także czy zastosowany ma zostać efekt winetowania i rozmycia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.