r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polskie Flying Wild Hog robi przerwę od strzelanek i szykuje platformówkę Juju

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Po ciepło przyjętych strzelankach FPP Hard Reset oraz Shadow Warrior fani polskiego studia Flying Wild Hog zapewne spodziewali się po nim kolejnej gry akcji, a tymczasem producenci postanowili nieco odetchnąć i poświęcić czas projektowi zupełnie innego kalibru. W zaciszu swojego studia przygotowują nastawioną na rozrywkę w gronie rodzinnym platformówkę Juju z bardzo kolorowymi zwierzęcymi bohaterami.

Najmłodsi poznają tutaj historię tytułowej pandy szamana, która wraz z sympatyczną jaszczurką Peyo wyrusza w świat, aby uratować swojego ojca przed siłami pradawnego zła, a przy okazji także oczywiście całą radosną krainę. Nie chodzi tylko o troskę o rodzica, ale naprawienie błędu, bo para ciekawych bohaterów przerwała mu ważny rytuał, co właśnie doprowadziło do całej nieciekawej sytuacji. Musi teraz zgromadzić zestaw magicznych artefaktów, które umożliwią odesłanie mrocznych mocy w cień.

Twórcy przygotowują niezwykle przyjemną dla oka oprawę graficzną, z odpowiednio wesołą muzyką w tle, dokładającą się do klimatu niefrasobliwego ratowania świata. Każdy przemierzany przez małych herosów etap ma być niezwykle szczegółowy i świetnie animowany, przyciągając wzrok licznymi elementami w tle. Raz na jakiś czas bohaterowie napotkają naturalnie bossów do pokonania i walka z nimi ponoć zapadnie w pamięć, będąc zarazem odpowiednio wyważoną pod możliwości naszych pociech.

r   e   k   l   a   m   a

Zawsze w przygodzie wesprzeć może też kolega lub członek rodziny, wcielając się w drugą postać. Każda dysponuje nieco innymi zdolnościami, więc tylko łącząc siły da się w większości odkryć dodatkowe ukryte poziomy. W miarę robienia postępów w grze odblokowywane będą także specjalne tryby zabawy, na ich temat na razie jednak producenci milczą. Dzieło powstające przede wszystkim na PC (rozważa się też konsole) zadebiutuje jesienią.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.