Polskie Marki 2.0.1

Strona główna Android Zakupy Porównywarki cenowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Polskie Marki to aplikacja, która pozwala sprawdzić, z jakiego kraju pochodzi dana firma lub towar, a także, czy przedsiębiorstwo lub produkt zatrudnia Polaków i produkuje w naszym kraju.

Program czerpie z bazy danych dostępnej na łamach serwisu internetowego WspieramRozwoj.pl. W aplikacji znajdziemy wyszukiwarkę (z narzędziem autouzupełniania podczas wpisywania wyszukiwanej frazy), która pozwala szybko znaleźć dane firmy lub produktu. Każda wizytówka firmy/towaru posiada dane (zaprezentowane zarówno w formie tekstowego opisu, jak też symboli), które wskazują kraj pochodzenia, obecność (lub jej brak) polskiego kapitału, a także informacje o zatrudnianiu pracowników z Polski i produkowaniu w naszym kraju.

Oprócz wyszukiwarki, dane są dostępne również w zakładce Kategorie, gdzie produkty lub firmy pogrupowano w większych blokach tematycznych. Każdą firmę lub produkt możemy oznaczyć jako ulubioną, a informacje o nich znajdą się w osobnej zakładce w aplikacji.

Program oferuje też proste narzędzie do tworzenia listy zakupów, w której ręcznie dodamy nazwy potrzebnych nam produktów. Możemy również zgłosić błędy w bazie danych lub poprosić o dodanie firmy lub towaru.

Aplikacja jest dostępna za darmo i nie wyświetla reklam. Minusem jest nieco archaiczny interfejs, przypominający te stosowane we wcześniejszych wydaniach systemu operacyjnego Android.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacja Polskie Marki: dobry pomysł w mizernym opakowaniu

18
15.06.2016  •  Łukasz Maślanka

Pola ma konkurencję. Popularna aplikacja na Androida do sprawdzania kraju podchodzenia wybranego produktu i jego producenta doczekała się rywala o miejsce w smartfonach użytkowników w postaci programu Polskie Marki. Przeszedł on gruntowne zmiany i został już zaprezentowany oficjalnie w sklepie Google Play. Polskie Marki to dzieło twórców serwisu WspieramRozwoj.pl, którego baza danych o towarach i firmach służy jako fundament działania aplikacji. Działa ona w prosty sposób: dostarcza wyszukiwarkę towarów oraz firm. Informacje, których potrzebujemy, znajdziemy zarówno za pomocą narzędzia do…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję