r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polskie wersje testowe programów Adobe

Strona główna Aktualności

O autorze

Dotarła do nas bardzo dobra informacja dla miłośników programów Adobe od polskigo dystrybutora - firmy Wimal. Jak wiadomo sporym problemem w testowaniu aplikacji jest dostępność wersji czasowych nie zlokalizowanych pomimo, że w sieci sprzedaży produkty nabyc można w polskich wersjach. Niewątpliwie dla potencjalnych nabywców spolszczonych aplikacji brak możliwości testowania ich w wersji jaką zamierzają nabyć jest utrudnieniem.

Polityka udostępniania wersji trial uległa jednak na szczęście zmianie i systematycznie pojawiają się już ograniczone czasowo produkty Adobe z polskim menu. Po spolszczonym Adobe InDesign CS2 pojawiła się również polska wersja testowa flagowego produktu Adobe - Photoshopa CS2. W najbliższym czasie ukaże się Adobe Illustrator CS2.

Polską wersję testową programu InDesign CS2 pobrać można w dziale: PROGRAMY -> Grafika -> Skład publikacji DTP, spolszczony trial Photoshopa czeka w dziale: PROGRAMY -> Grafika -> Obróbka grafiki rastrowej

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.