Pop Dot Comic Pop Dot Comic 2.04

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobie​rz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pop Dot Comic to genialna w swojej prostocie i bardzo skuteczna aplikacja graficzna do konwertowania fotografii w komiksowe ilustracje. Dzięki zastosowaniu dopracowanych algorytmów pozwala na przetworzenie niemal każdego zdjęcia w profesjonalny rysunek z komiksu.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i kierowany jest do użytkowników, którzy przy minimalnym wysiłku, bez posiadania specjalistycznej wiedzy w dziedzinie grafiki i za pośrednictwem zaledwie kilku kliknięć myszką chcieliby tworzyć wysokiej jakości komiksowe ilustracje na podstawie wybranych zdjęć. Główne okno Pop Dot Comic poza podglądem (w czasie rzeczywistym) efektów naszej pracy zawiera zestaw aż 56 stylów komiksowych, wśród których znajdziemy takie, które z powodzeniem przeobrażą w efektowne ilustracje nasze zdjęcia krajobrazów, samochodów, zwierząt czy też portrety. Narzędzie oczywiście daje możliwość manipulowania poszczególnymi atrybutami każdego ze stylów oraz pozwala tworzyć własne profile z konfiguracjami. Nie zabrakło również zestawu zabawnych klipartów oraz dymków z tekstem, które dodatkowo uatrakcyjnią nasze projekty.

Wśród wielu zalet tego programu wspomnieć należy również o jego cenie, która obecnie wynosi jedynie 5,99 USD. Pop Dot Comic dostępny jest w wersji dla systemu Windows i Mac OS, a także na urządzenia iPhone oraz iPad.

Uwaga!

  1. Wersja demonstracyjna aplikacji oferuje użytkownikowi pełną funkcjonalność, jednak nie daje możliwości zapisu przekonwertowanego obrazu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!