r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Posiadaczom starszych czytników Kindle zaleca się aktualizację

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Amazon przypomina o aktualizacji czytników e-booków Kindle. Część starszych urządzeń, których użytkownicy nie zainstalują najnowszej wersji oprogramowania, może przestać obsługiwać niektóre z funkcji wykorzystujących usługi Amazonu.

Szczegóły zostały opublikowane na stronie internetowej firmy. Znalazły się tam także informacje o tym, jakie modele powinny zostać do jutro zaktualizowane.

Zawarto tam konkretne instrukcje dotyczące sposobów instalacji nowych wersji oprogramowania. W zdecydowanej większości przypadków wystarczy połączyć Kindle’a z siecią Wi-Fi oraz do komputera przez USB, aby przy uśpionym urządzeniu aktualizacja została automatycznie zainstalowana przez noc.

r   e   k   l   a   m   a

Nie zabrakło histerycznych doniesień, według których już jutro starsze modele czytników, które nie będą posiadały najnowszej wersji oprogramowania, przestaną działać.

W rzeczywistości jednak utracą one „jedynie” możliwość obsługi Wi-Fi i korzystania między innymi z usługi synchronizacji ze sklepem i chmurą Amazonu. Nie ma jednak powodów do paniki: aktualizację będzie można zainstalować także po 22 marca ręcznie.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.