r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pośpiesz się, a zdobędziesz darmowy starter Plush na Kartę

Strona główna AktualnościBIZNES

Wystartowała nowa akcja promocyjna, w której startery Plush na Kartę można zdobyć zupełnie za darmo. Klient nie płaci ani za starter, ani za przesyłkę, ale należy pamiętać, że można odebrać tylko jeden starter.

W celu otrzymania startera Plush na Kartę wystarczy wejść na stronę plushbezlimitu.pl i wypełnić znajdujący się na niej formularz. Możemy wybrać jeden z dwóch starterów – Rozmowy i SMS-y bez limitu i 1 GB lub 2 GB, SMS-y bez limitu i 9 gr/min. Zarówno pierwszy, jak i drugi starter pozwalają na korzystanie z promocji bez limitu do wszystkich sieci komórkowych nawet gdy zero na koncie.

Konkurs trwa od 29 lipca do 23 sierpnia 2015 roku lub do wyczerpania starterów. W jego ramach pierwsze sześć tysięcy osób, które poprawnie wypełniły formularz, otrzyma starter zupełnie za darmo. Ta akcja promocyjna to świetna okazja na zdobycie darmowego startera, a firmie może ona zapewnić nowych klientów. Prawdopodobnie część osób postanowi pozostać na dłuższy czas w Plush na Kartę.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.