r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Postimage 1.0.0

Strona główna Windows Grafika Przechwytywanie obrazu
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Postimage to proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do tworzenia zrzutów ekranowych całego pulpitu (za pomocą klawisza skrótu) lub wybranego fragmentu (po naciśnięciu przycisku Print Screen na klawiaturze).

Galeria programu

Użytkownik ma możliwość określenia rozmiaru obszaru, który chce zrzucić do pliku w formacie screenshotu. Po wykonaniu tej operacji istnieje możliwość zapisania grafiki na dysku twardym komputera lub umieszczenia jej bezpośrednio w internecie za pomocą menu kontekstowego dostępnego po kliknięciu prawym przyciskiem myszy. Co istotne, program pozwala na wysyłanie do sieci wielu obrazów jednocześnie. Można je umieścić na łamach serwisu Postimage.org - wówczas otrzymujemy odnośnik do witryny, na której znajdują się nasze zdjęcia.

Postimage oferuje także opcję modyfikowania stworzonego zrzutu ekranowego poprzez dodanie rozmaitych dodatków (prostokąty, koła, kreski, teksty, strzałki, podkreślenia) oraz kadrowanie, umieszczenie znaku wodnego czy efektu cienia i wielu innych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Rayearth   7 #1 03.07.2014 10:52

Prosty i funkcjonalny - bardzo się przydaje.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.