r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Predator 3.7.3.700 Home Edition

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Predator Home Edition to proste w użyciu narzędzie (do zastosowań domowych), pozwalające zabezpieczyć dostęp do komputera podczas naszej nieobecności. Do ochrony wykorzystywany jest specjalnie w tym celu przygotowany nośnik USB.

Galeria programu

Zasada działania programu jest bardzo prosta i opiera się na kluczu USB, którym może być niemal dowolny pendrive. W momencie kiedy klucz podłączony jest do komputera możliwe jest korzystanie z niego. Kiedy użytkownik zdecyduje się odejść od komputera wystarczy, że odłączy od niego nośnik USB. Spowoduje to natychmiastową blokadę klawiatury i myszki, a także wygaszenie ekranu i blokadę systemowego Menadżera zadań. Dostęp do komputera przywracany jest w chwili ponownego podłączenia klucza.

Co istotne, blokadę komputera zdjąć można nawet w przypadku kiedy utracimy swój klucz USB. Wystarczy, że poprawnie wpiszemy hasło dostępowe do programu. Predator Home Edition posiada również funkcję rejestrowania wykonywanych operacji, pozwalając dowiedzieć się czy ktoś próbował skorzystać z komputera podczas naszej nieobecności.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 10 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
uplaudek   2 #5 22.11.2017 14:18

program bezużyteczny jak wylogujemy się z konta

antiferno   7 #4 06.12.2015 17:37

@stan55: no to powiedz jak to obejdziesz pod win10 :)

stan55   10 #3 06.12.2015 09:20

@antiferno: Lepiej nie wierz w możliwości dziurawego jak sito windowsa

antiferno   7 #2 06.12.2015 00:31

@stan55: a ja jeszcze prostszy windows+L ;)

stan55   10 #1 22.10.2015 18:14

Znam prostszy sposób, wcisnąć wyłącznik prądu i życzę powodzenia we włamaniu się do komputera

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.