Predator 3.7.3.700 Home Edition

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Predator Home Edition to proste w użyciu narzędzie (do zastosowań domowych), pozwalające zabezpieczyć dostęp do komputera podczas naszej nieobecności. Do ochrony wykorzystywany jest specjalnie w tym celu przygotowany nośnik USB.

Zasada działania programu jest bardzo prosta i opiera się na kluczu USB, którym może być niemal dowolny pendrive. W momencie kiedy klucz podłączony jest do komputera możliwe jest korzystanie z niego. Kiedy użytkownik zdecyduje się odejść od komputera wystarczy, że odłączy od niego nośnik USB. Spowoduje to natychmiastową blokadę klawiatury i myszki, a także wygaszenie ekranu i blokadę systemowego Menadżera zadań. Dostęp do komputera przywracany jest w chwili ponownego podłączenia klucza.

Co istotne, blokadę komputera zdjąć można nawet w przypadku kiedy utracimy swój klucz USB. Wystarczy, że poprawnie wpiszemy hasło dostępowe do programu. Predator Home Edition posiada również funkcję rejestrowania wykonywanych operacji, pozwalając dowiedzieć się czy ktoś próbował skorzystać z komputera podczas naszej nieobecności.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 10 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
uplaudek   2 #5 22.11.2017 14:18

program bezużyteczny jak wylogujemy się z konta

antiferno   7 #4 06.12.2015 17:37

@stan55: no to powiedz jak to obejdziesz pod win10 :)

  #3 06.12.2015 09:20

@antiferno: Lepiej nie wierz w możliwości dziurawego jak sito windowsa

antiferno   7 #2 06.12.2015 00:31

@stan55: a ja jeszcze prostszy windows+L ;)

  #1 22.10.2015 18:14

Znam prostszy sposób, wcisnąć wyłącznik prądu i życzę powodzenia we włamaniu się do komputera