r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Premiera Novell Security Manager 6

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Novell wprowadziła na rynek zintegrowane rozwiązanie do zabezpieczania sieci. Novell Security Manager 6 to dziewięć współpracujących ze sobą aplikacji chroniących sieć przed atakami, włamaniami, wirusami, spamem, programami szpiegującymi.

Jak deklaruje producent, Novell Security Manager jest łatwy w instalacji, a dzięki temu, że całość pracuje na systemie Linux, jest elastyczny i otwarty. Jest to kolejny produkt firmy Novell oparty na otwartym oprogramowaniu, tym razem we współpracy z firmą Astaro. Główne funkcje pakietu to: ochrona przed oprogramowaniem typu spyware, ochrona antywirusowa poczty elektronicznej i oprogramowania pobieranego z Internetu, filtrowanie treści. Poczta elektroniczna chroniona jest przed spamem, atakami typu pishing i wirusami. Bezpieczeństwo pracy w sieci zapewnia ochrona przed włamaniami, firewall i wirtualne sieci prywatne.

Zainteresowanych Novell Security Manager 6 zapraszamy na strony producenta gdzie można pobrać 45-dniową wersję testową, pozwalającą zapoznać się z możliwościami tego rozwiązania.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.