r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Premiera gry Destiny na początku września, beta na PlayStation latem

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Po zostawieniu marki Halo w rękach 343 Industries, studio Bungie poświęciło się przygotowywaniu dla Activision ambitnej strzelanki online Destiny. Chociaż niektórzy fani dokonań ekipy pewnie w większości liczyli na premierę tytułu w pierwszej połowie przyszłego roku, projekt pojawi się na rynku dopiero po wakacjach. Odchodząc nieco od kultu siódemek, z którego zespół jest znany, datę ustalono oto na 09.09.2014.

Chodzi o równoczesne puszczenie produktu do sklepów na całym świecie, a nie standardowo amerykański wtorek i europejski piątek, jak zazwyczaj wchodzą do sprzedaży gry. Niestety w czasie przesunęły się przy okazji testy beta, w których w pierwszej kolejności wezmą udział posiadacze PlayStation 3 oraz PS4. Zamiast do początku roku, poczekają na wersję testową do lata. Producenci mają zamiar wykorzystać czas, jaki jeszcze mają, na dopracowanie Destiny do granic możliwości.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.