Premiera Dragon Age Inquisition na początku października

Premiera Dragon Age Inquisition na początku października

Premiera Dragon Age Inquisition na początku października
22.04.2014 16:09, aktualizacja: 22.04.2014 18:45

Electronic Arts ogłosiło światu datę premiery Dragon Age Inquisition i smutno się w sercu robi, że nie będziemy świadkami starcia nowego dzieła BioWare z Wiedźminem 3, który pojawi się dopiero w lutym przyszłego roku. Pierwotnie nowe przygody Geralta z Rivii miały rozpocząć się w październiku. W to miejsce wchodzi właśnie kolejna gra RPG pod skrzydłami EA. W Stanach Zjednoczonych pojawi się w sklepach 7 dnia miesiąca.

Dragon Age™: Inkwizycja - seria filmów z rozgrywką - Inkwizytor

W Europie poczekamy do piątku 10 października. To pierwsza część z serii, która wykorzystywać ma autorską technologię Frostbite 3, znaną chociażby z Battlefielda 4, więc należy nastawić się na porządną oprawę graficzną oraz zaawansowane niszczenie się środowiska — co zresztą wychodzi na pierwszy plan w zwiastunach dzieła. Oczywiście najładniej gra wyglądała będzie na PC, PS4 i Xboksie One. Poza tym dostaniemy też wersje na popularny system PlayStation 3, a także Xboksa 360.

350104373789288385

Fabuła idzie trochę drogą Mass Effect. Naznaczony w tajemniczych okolicznościach magią bohater musi zebrać towarzyszy, aby pokonać zło, które zagraża światu (fantasy w tym przypadku). Tylko on jest w stanie zamykać portale, przez które przedostają się potwory z demonicznego wymiaru, lecz musi podejść blisko. Bez odpowiedniej obstawy to niewykonalne. Przy okazji, rosnąc tak w siłę oraz ratując inne wioski, coraz liczniejsza grupa stanie się tą, za którą zaczną ewentualnie opowiadać się ludzie, a są tacy, którym odpowiadał dawny układ na scenie politycznej... To oczywiście tylko jeden z problemów.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Romanse, walki z potworami w ujęciu taktycznym, różnorakie rasy postaci do wyboru, to wszystko na wyraźne życzenie fanów powraca. Warto przypomnieć, że od czasów pierwotnego rozplanowania dzieła wiele się w nim zmieniło właśnie z uwagi na miłośników serii. Zobaczymy, czy faktycznie będą mogli być z najnowszej gry dumni.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)