r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Premiera polskiej wersji CodeTwo Outlook Sync

Strona główna Aktualności

Jeleniogórska firma CodeTwo udostępniła polską wersję językową swojego najnowszego oprogramowania do synchronizowania kalendarzy, kontaktów, zadań, wiadomości oraz innych folderów programu Microsoft Outlook między dwoma komputerami

Wraz z wydaniem wersji komercyjnej, producent udostępnił również bezpłatną edycję CodeTwo Outlook Sync, który pozwala synchronizować wyłącznie kontakty oraz kalendarze.

Program CodeTwo Outlook Sync dedykowany jest zarówno środowisku biurowemu, jak i użytkownikom indywidualnym. Rozwiązanie umożliwia synchronizację danych Microsoft Outlook w gronie współpracowników, np. asystenta i kierownika, jak również w domu, pomiędzy komputerem stacjonarnym a laptopem. Rolą programu jest ułatwianie pracy poprzez szybkie udostępnienie na drugim komputerze wszystkich informacji zawartych w Outlooku, w tym m.in. kontaktów, maili, kalendarzy oraz zadań.

r   e   k   l   a   m   a

Podczas instalacji programu użytkownik wskazuje komputer, który będzie synchronizował się z folderami Outlooka na innym komputerze. Typ współdzielonych danych definiowany jest poprzez zaznaczenie wybranych folderów Outlooka. Cały proces konfiguracji trwa chwilę i jest stosunkowo łatwy w obsłudze.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.