GTA: San Andreas doczekał się wersji na Windows Phone

Strona głównaGTA: San Andreas doczekał się wersji na Windows Phone
27.01.2014 18:25
GTA: San Andreas doczekał się wersji na Windows Phone
bDYlXXTW

Miesiąc po premierze GTA: San Andreas na Androida i iOS, użytkownicy Windows Phone będą mogli zagrać w jedną z ciekawszych pozycji na swoich smartfonach. Omawiana gra od Rockstar Games to jeden z bardziej wyczekiwanych tytułów na urządzenia z mobilnym Windowsem. Pomimo miesięcznego poślizgu, w stosunku do pozostałych platform, użytkownicy Windows Phone mogą już pobrać GTA: San Andreas bezpośrednio z marketu.

bDYlXXTp
350046392166868425

San Andreas jest pierwszą gra od Rockstar Games, która trafiła na Windows Phone. Wersja na platformy mobilne została rozszerzona o nowe tekstury, oświetlenie i paletę kolorów, które przystosowano do urządzeń przenośnych. Sterowanie postacią i kamerą można dostosować do własnych potrzeb. Port na Windows Phone odziedziczył po Androidzie i iOS możliwość pełnego ustawienia parametrów graficznych, które pozwalają na płynną grę na każdym wspieranym urządzeniu.

Wersja na Windows Phone kosztuje 23,99 zł i uruchomi się na wszystkich smartfonach z systemem w wersji 8 i 1 GB RAM (opis w markecie o limicie do kilku urządzeń jest błędny). Do zainstalowania wymagane jest co najmniej 2,5 GB wolnej przestrzeni na urządzeniu. Niestety GTA: San Andreas nie zostało zintegrowane z usługą Xbox Live.

Udostępnij:
bDYlXXUn