Prezentacje systemu e-Audytor

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma BTC sp. z o.o., producent aplikacji e-Audytor organizuje bezpłatne konferencje kierowane do przedstawicieli firm zainteresowanych zarządzaniem licencjami i infrastrukturą IT.

Konferencje pt. "Prezentacja systemu e-Audytor v2: efektywne zarządzanie infrastrukturą teleinformatyczną - sprzęt IT, oprogramowanie, multimedia, licencje" odbędą się we Wrocławiu oraz Krakowie. Spotkania mają na celu zaprezentowanie funkcjonalności i możliwości praktycznego zastosowania systemu e-Audytor w najnowszej wersji 2.2 oraz korzyści jakie przynosi wdrożenie systemu do zarządzania infrastrukturą teleinformatyczną.

e-Audytor to bardzo rozbudowany, polski system do kompleksowego zarządzania infrastrukturą IT w firmie. Pozwala na inwentaryzację i kontrolę sprzętu komputerowego, oprogramowania, licencji i plików, planowanie czynności serwisowych, a także upgrade'ów sprzętu i oprogramowania.

Konferencja we Wrocławiu zaplanowana została na 19 kwietnia w Hotelu Qubus, w Krakowie impreza odbędzie 8 maja w Hotelu Atrium. Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja, agenda oraz dodatkowe informacje dostępne są na stronie organizatora.

© dobreprogramy

Komentarze