Prisma 3.8

Strona główna iOS Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty
Pobierz program
lub zeskanuj:

Prisma to popularna, bardzo ciekawa aplikacja do stylizacji zdjęć. Można w niej zastosować filtry inspirowane najpopularniejszymi dziełami sztuki. Za wszystkim stoi sztuczna inteligencja, która rozpoznaje temat zdjęcia i przygotowuje filtr.

Prisma ma wbudowany aparat i można w niej zrobić zdjęcie, na które zostanie nałożony filtr, albo wybrać zdjęcie z galerii i przyciąć do kwadratowego kadru. Do wyboru mamy tu kilkadziesiąt stylów, klasycznych i nowoczesnych. Po utworzeniu filtru można wybrać dla niego intensywność, przesuwając palcem po ekranie.

Style są bardzo interesujące. Dzięki nim zdjęcie może wyglądać jak dzieło Picassa, Muchy, Hokusai, dadaistyczny kolaż, papierowa mozaika i wiele innych. By utworzyć filtr, trzeba mieć połączenie z Internetem.

Gotowe zdjęcie można udostępnić na Facebooku, Instagramie, lub zapisać w pamięci telefonu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Prisma: AI stworzy unikalne filtry na bazie twoich propozycji obrazów

1
02.03.2017  •  Oskar Ziomek

Prisma, czyli jedna z najpopularniejszych aplikacji do nakładania na zdjęcia artystycznych filtrów zmieniających je w malowidła, doczekała się nowych funkcji. Programiści programu znaleźli nowe zastosowanie dla jego sztucznej inteligencji – od teraz posłuży również do tworzenia własnych filtrów. Funkcjonalność ta jest na razie w fazie testów. Na jej potrzeby uruchomiono serwis webowy, w którym po zalogowaniu się, mamy możliwość utworzenia własnych filtrów na bazie innych zdjęć. Aktualnie strona dostępna jest tylko dla najbardziej aktywnych użytkowników aplikacji, co weryfikowane będzie…

Prisma już obsługuje wideo: czas na amatorskie filmy w stylu „Życia świadomego”

8
06.10.2016  •  Adam Golański

Deweloperzy aplikacji Prisma obiecywali obsługę wideo od samego debiutu aplikacji, kiedy to szturmem zdobyła czołowe miejsca w rankingach popularności mobilnego oprogramowania, a serwisy społecznościowe wypełniły się transformacjami fotek stylizowanymi na dzieła mistrzów pędzla. W końcu obietnicę spełnili – inteligentne filtry wideo właśnie zadebiutowały w wersji 2.6 Prismy na iOS-a. Klip wideo może trwać do 15 sekund, do wyboru mamy dziewięć wizualnych stylów – nic więc tylko brać smartfon w dłoń i kręcić widowiskowe ujęcia, takie jak w tym teledysku, opublikowanym na youtube’owym kanale…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi