Private Browser Private Browser

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Przeglądarki internetowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Private Browser to specjalna przeglądarka internetowa dla osób, które cenią sobie prywatność w trakcie codziennego korzystania z sieci na urządzeniach przenośnych. Dzięki niej historia przeglądanych witryn sieciowych nie będzie zapisywana w pamięci smartfona lub tabletu.

Domyślny tryb prywatny

Na pierwszy rzut oka Private Browser może przypominać Google Chrome, ale tak naprawdę opisywane narzędzie automatycznie uruchamia nowe karty w trybie incognito. Dodatkowo znajdziemy tu wbudowaną blokadę, która sprawia, że nasza aktywność w sieci nie zostanie wyśledzona przez reklamodawców. W związku z tym nie zobaczymy na ekranie spersonalizowanych ofert wygenerowanych na podstawie listy ostatnio odwiedzonych stron internetowych.

Ochrona użytkownika

Private Browser zaprojektowano w taki sposób, by przeglądanie kolejnych witryn sieciowych było jak najbardziej bezpieczne. Dlatego też aplikacja ostrzeże użytkownika w momencie wykrycia złośliwego oprogramowania. Unikniemy również wirusów, phishingu i innych oszustw, co okaże się przydatne niezależnie od tego, czy korzystamy z prywatnej czy też publicznej sieci Wi-Fi.

Private Browser – kluczowe cechy:

  • lekka i intuicyjna przeglądarka z domyślnie włączonym trybem incognito
  • zapewnia anonimowość i nie pozwala na wykrycie aktywności użytkownika w internecie
  • powiadamia w trakcie wykrycia rozmaitych wirusów
  • zawiera wbudowaną blokadę reklam
  • możliwość korzystania z programu za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!