Project Insight Project Insight 0.2.5

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Project Insight to dodatek do Firefoksa, który w czytelny sposób wyświetla listę uprawnień, z których korzystają wszystkie zainstalowane w przeglądarce rozszerzenia. To wygodny sposób na sprawdzenie, do jakich danych mają dostęp dodatki, z których korzysta się często od lat, a w związku z tym ich wymagania mogły już zostać przez użytkownika zapomniane.

Po instalacji, Project Insight w standardowy sposób sygnalizuje swoją dostępność ikoną na pasku przeglądarki, obok okienka adresu. Wystarczy nacisnąć ikonę, aby w nowej karcie wyświetlił się podgląd wszystkich zainstalowanych rozszerzeń. Lista sortowana jest według kolejności instalacji dodatków – najświeższe są na dole listy.

Poniżej każdego dodatku wyświetlana jest lista uprawnień, jakie zostały mu nadane podczas instalacji, bo są konieczne do jego działania. Klikając na dowolnym uprawnieniu można wyświetlić jego rozszerzony widok. Wówczas widoczne jest krótkie zdanie wyjaśniające, jakie dane są dostępne, dzięki nadaniu danego uprawnienia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!