Przed nami długi weekend :)

Strona główna Aktualności

O autorze

W związku ze zbliżającym się długim weekendem (to już drugi w tym miesiącu:) przygotowaliśmy niespodziankę w postaci podwójnej rozrywki. Co prawda pogoda specjalnie nie zachęca do spędzania wolnego czasu w czterech ścianach, ale wierzymy, że znajdą się pośród naszych czytelników tacy, którzy poświęcą chwilę uwagi naszym propozycjom.

Pierwszą z nich jest gra Formido, którą dedykujemy osobom chcącym całkowicie odpocząć od wysiłku umysłowego. Mogą się one zrelaksować w trakcie bezlitosnej eksterminacji paskudnych i natarczywych robali przybyłych...z kosmosu. (dlaczego one zawsze przybywają z kosmosu? ;) Zadanie jest proste: utrzymanie się przy życiu najdłużej jak to możliwe nabijając przy tym jak najwięcej punktów.

Grę Formido można pobrać w dziale PO GODZINACH -> Gry zręcznościowe

Druga propozycja dotyczy osób chcących swój wolny czas poświęcić na przećwiczenie refleksu, szybkiego myślenia, spostrzegawczości, umiejętności kojarzenia faktów oraz znajomość języka angielskiego. Tych wszystkich atrakcji dostarcza proponowana przez nas "zgadywanka". Zabawa polega na odgadnięciu odpowiedniego hasła. Program prezentuje nam zestaw 20 obrazków, które pod danym hasłem ukazują się wyszukiwarce grafik Google.

Aby uczestniczyć w grze należy wejść na stronę projektu, a następnie kliknąć w "Launch Project".

Zapraszamy do zabawy.

© dobreprogramy
s