Must Deliver na weekend: polskie podejście do ratowania ludzkości przed zombie

Strona głównaMust Deliver na weekend: polskie podejście do ratowania ludzkości przed zombie
30.05.2015 10:23
Must Deliver na weekend: polskie podejście do ratowania ludzkości przed zombie

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Must Deliver – prostą w zasadach zręcznościówkę 2D, za którą odpowiedzialne jest rodzime studio Cherrypick Games.

O popularności tytułu najlepiej świadczy jego liczba pobrań, która przekroczyła ostatnio 1 milion. Dla uczczenia tego wydarzenia autorzy projektu postanowili wypuścić sporą aktualizację, której trzonem jest 14 zupełnie nowych postaci, a w tym 3 wyjątkowych bohaterów posiadających niesamowite ataki specjalne. Ponadto sama rozgrywka została wzbogacona o boostery, czyli przedmioty, dzięki którym postać kierowana przez gracza zyskuje specjalne zdolności, zwiększające siłę ataku podczas starć z zombiakami.

Aktualizacja jest już dostępna na wszystkich platformach, z których wcześniej można było pobrać grę: Android, iOS, a także Amazon Appstore.

MUST DELIVER - OFFICIAL BIG UPDATE TRAILER HD

Ciągłe parcie do przodu naszego bohatera, znane w sumie z wielu innych produkcji, uzasadnione zostało tu koniecznością jak najszybszego dostarczenia do odpowiedniej stacji badawczej antidotum na ugryzienia zombie Wcielamy się więc w jedną z kilku dostępnych postaci i ruszamy celem wypełnienia misji ratowania ludzkości.

Już po kilku planszach orientujemy się, że nie jest to zwykły spacerek po parku. Hordy wygłodniałych nieumarłych zazwyczaj wybiegają znienacka i z różnych stron, co pozwala im skutecznie komplikować nasze plany. Głównym zadaniem jest utrzymanie się jak najdłużej przy życiu lawirując sprytnie pomiędzy zgnilakami oraz unikając z nimi styczności.

Należy tak długo manewrować i kluczyć po planszy, aż do momentu, gdy kontakt z przeciwnikiem jest już nieunikniony. Wówczas błyskawicznie odpalamy cały zapas zgromadzonej wcześniej energii czego następstwem jest eliminacja przynajmniej pewnej części natrętów. Otwiera nam to drogę do dalszych układów, w których zdobywamy kolejne monety umożliwiające rozwój i unowocześnienie broni naszej postaci. Każda z nich dysponuje innymi supermocami, co wpływa na urozmaicenie rozgrywki.

W Must Deliver gra się bardzo sympatycznie, a oszczędna i niezwykle stylowa oprawa graficzna połączona z prostymi dźwiękami w tle przemawiają jak najbardziej za projektem.

Grę Must Deliver można pobrać w działach:

Programy (dla Android) -> Gry.

Programy (dla iOS) -> Gry.

Zapraszamy do zabawy, a jeśli chcecie pograć w Must Deliver na PC, to polecamy skorzystać z emulatora Androida.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
SubRay na weekend
SubRay na weekend
Rafał Szramowiat
Aquarius na weekend
Aquarius na weekend
Rafał Szramowiat
Monokrome na weekend
Monokrome na weekend
Rafał Szramowiat
P.U.S.H. na weekend
P.U.S.H. na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (4)