Must Deliver na weekend: polskie podejście do ratowania ludzkości przed zombie

Strona głównaMust Deliver na weekend: polskie podejście do ratowania ludzkości przed zombie
30.05.2015 10:23
Must Deliver na weekend: polskie podejście do ratowania ludzkości przed zombie

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Must Deliver – prostą w zasadach zręcznościówkę 2D, za którą odpowiedzialne jest rodzime studio Cherrypick Games.

bEIOtmYB

O popularności tytułu najlepiej świadczy jego liczba pobrań, która przekroczyła ostatnio 1 milion. Dla uczczenia tego wydarzenia autorzy projektu postanowili wypuścić sporą aktualizację, której trzonem jest 14 zupełnie nowych postaci, a w tym 3 wyjątkowych bohaterów posiadających niesamowite ataki specjalne. Ponadto sama rozgrywka została wzbogacona o boostery, czyli przedmioty, dzięki którym postać kierowana przez gracza zyskuje specjalne zdolności, zwiększające siłę ataku podczas starć z zombiakami.

Aktualizacja jest już dostępna na wszystkich platformach, z których wcześniej można było pobrać grę: Android, iOS, a także Amazon Appstore.

MUST DELIVER - OFFICIAL BIG UPDATE TRAILER HD

Ciągłe parcie do przodu naszego bohatera, znane w sumie z wielu innych produkcji, uzasadnione zostało tu koniecznością jak najszybszego dostarczenia do odpowiedniej stacji badawczej antidotum na ugryzienia zombie Wcielamy się więc w jedną z kilku dostępnych postaci i ruszamy celem wypełnienia misji ratowania ludzkości.

bEIOtmYD

Już po kilku planszach orientujemy się, że nie jest to zwykły spacerek po parku. Hordy wygłodniałych nieumarłych zazwyczaj wybiegają znienacka i z różnych stron, co pozwala im skutecznie komplikować nasze plany. Głównym zadaniem jest utrzymanie się jak najdłużej przy życiu lawirując sprytnie pomiędzy zgnilakami oraz unikając z nimi styczności.

Należy tak długo manewrować i kluczyć po planszy, aż do momentu, gdy kontakt z przeciwnikiem jest już nieunikniony. Wówczas błyskawicznie odpalamy cały zapas zgromadzonej wcześniej energii czego następstwem jest eliminacja przynajmniej pewnej części natrętów. Otwiera nam to drogę do dalszych układów, w których zdobywamy kolejne monety umożliwiające rozwój i unowocześnienie broni naszej postaci. Każda z nich dysponuje innymi supermocami, co wpływa na urozmaicenie rozgrywki.

W Must Deliver gra się bardzo sympatycznie, a oszczędna i niezwykle stylowa oprawa graficzna połączona z prostymi dźwiękami w tle przemawiają jak najbardziej za projektem.

Grę Must Deliver można pobrać w działach:

bEIOtmYJ

Programy (dla Android) -> Gry.

Programy (dla iOS) -> Gry.

Zapraszamy do zabawy, a jeśli chcecie pograć w Must Deliver na PC, to polecamy skorzystać z emulatora Androida.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEIOtmZz