Przepisy drogowe 1.44

Strona główna Android Edukacja i nauka Nauka jazdy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Przepisy drogowe to mobilny zbiór porad i informacji przydatny dla kierowców jak i osób przygotowujących się do egzaminu na prawo jazdy.

Wiedza zawarta w aplikacji dzieli się na cztery główne części, są wśród nich: Taryfikatory, Treść (zawierająca treści ustaw i przepisów), Inne (informacje podzielone na kategorie np. alkohol, prędkość, oleje) oraz Na drodze (gdzie znajdziemy między innymi opisy znaków). Zakres informacji możemy zawężać ręcznie, bądź też skorzystać z bardzo przydatnej wyszukiwarki.

Choć interfejs programu przypomina czasy Androida 2.2 to jednak jego obsługa jest prosta, a nawigacja banalna. Dodatkową zaletą są częste, dostosowane do zmian w prawie aktualizacje aplikacji. Kolejną zaletą Przepisy drogowe jest udostępnienie jej za darmo. Jeżeli przypadnie nam do gustu i zechcemy wesprzeć prace nad jej rozwojem, odpowiednie instrukcje znajdziemy w aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji