r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Przyszłość według Billa Gatesa

Strona główna Aktualności

Jak będzie wyglądał rynek IT za kilka, kilkanaście lat? Business Week zapytał o to m.in. samego Billa Gatesa...

Według niego, mimo ostatniego przestoju w sektorze, Microsoft nadal widzi znaczną przestrzeń do rozwoju - "Myli się ten, kto myśli, że wrócimy do sytuacji z końca lat 90. Nie będzie już takiego poziomu wydatków. Gospodarka rozwija się i panuje tendencja, by technologie wykorzystywać do usprawniania pracy. Szuka się też dostawców, którzy są w stanie zaoferować najbardziej uniwersalne rozwiązania."

Jak zapewnia założyciel Microsoftu, prawdziwym przełomem stanie się usprawnienie handlu w sieci, a największy wzrost odnotuje się w obszarach zarządzania informacjami, automatyzacji procesów biznesowych, wspomagania pracy zespołowej, komunikacji wewnętrznej oraz w komunikacji w czasie rzeczywistym. Problemy, przed którymi stoi teraz Microsoft i które będzie musiał rozwiązać w przyszłości to spowodowanie, aby systemy informatyczne stały się bezpieczniejsze i łatwiejsze z zarządzaniu. Gates przekonuje, że bezpieczne mogą być już teraz, potrzebny jest tylko wzrost świadomości w zakresie polityki reagowania na zagrożenia.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.