r   e   k   l   a   m   a
reklama

Publiczna beta Office 2010 dostępna

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft zgodnie z zapowiedziami udostępnił do pobrania publiczną betę pakietu Office 2010. Pliki dostępne są także w ramach subskrypcji TechNet/MSDN.

Office 2010 Beta dostępny jest w edycji Professional Plus. W jej skład wchodzą takie aplikacje jak Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access, Publisher, Infopath, Communicator, SharePoint Workspace (dawniej Groove) oraz dostęp do usługi Office Web Apps (webowa wersja aplikacji pakietu dostępna z przeglądarki).

Czy betę można zainstalować obok istniejącej wersji Office 2007? Jak najbardziej, ale z pewnymi wyjątkami - na jednym systemie nie mogą być równocześnie zainstalowane dwie wersje Outlooka i SharePoint Workspace. Po uruchomieniu instalacji będzie też dostępna opcja uaktualnienia całego pakietu Office 2007 do wersji 2010 Beta z zachowaniem wszystkich ustawień. Warto też pamiętać, że wersja beta wygaśnie 31 października 2010 - do tego czasu jednak wydana zostanie już wersja finalna, jednak nie będzie można bezpośrednio uaktualnić bety, konieczna będzie reinstalacja.

Office 2010 Beta można zainstalować na systemach Windows XP SP3, Windows Server 2003 R2, Windows Vista SP1, Windows Server 2008 SP2 oraz Windows 7. Niestety wersja beta nie została udostępniona w języku polskim. Tym, którzy nie mogą lub nie chcą instalować samodzielnie nowego pakietu Office polecamy obejrzenie demonstracji Pierwsze spojrzenie na Office 2010, podczas której pokazujemy wygląd i działanie wersji Technical Preview wydanej w lipcu.

Wersję beta Office Professional Plus 2010 pobrać można również w naszym dziale PROGRAMY -> Biuro -> Pakiety biurowe.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii