PyeongChang 2018 Official App PyeongChang 2018 Official App

Strona główna Android Wiadomości Wiadomości sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

PyeongChang 2018 Official App to oficjalna aplikacja informacyjna Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu. W aplikacji znajdziemy wiadomości, informacje o dyscyplinach, plan turniejów, wyniki, a także informacje o obiektach sportowych, w których będą odbywać się zawody i informacje lokalne.

Informacje w aplikacji zostały podzielone na dwie części – osobno o zawodach, a osobno przewodniki dla kibicujących osobiście. Na ekranie głównym pokazywane będą najświeższe wiadomości powiązane z Igrzyskami oraz warunki pogodowe. Aplikacja może wysyłać powiadomienia o najważniejszych wydarzeniach. W części informacyjnej znajdziemy też materiały filmowe i fotoreportaże z Igrzysk. Rozkład turniejów można obejrzeć w widoku kalendarza, w którym oznaczone zostały także rozgrywki medalowe.

W części dla kibiców jadących do Pjongczangu znajdziemy informacje o transporcie lokalnym, możliwościach noclegowych, biletach, a także podstawowy przewodnik po Korei dla osób, które chcą zobaczyć nie tylko Igrzyska.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!