r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PyeongChang 2018 Official App 2.0.0

Strona główna iOS Wiadomości Wiadomości sportowe

PyeongChang 2018 Official App to oficjalna aplikacja informacyjna Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu. W aplikacji znajdziemy wiadomości, informacje o dyscyplinach, plan turniejów, wyniki, a także informacje o obiektach sportowych, w których będą odbywać się zawody i informacje lokalne.

Informacje w aplikacji zostały podzielone na dwie części – osobno o zawodach, a osobno przewodniki dla kibicujących osobiście. Na ekranie głównym pokazywane będą najświeższe wiadomości powiązane z Igrzyskami oraz warunki pogodowe. Aplikacja może wysyłać powiadomienia o najważniejszych wydarzeniach. W części informacyjnej znajdziemy też materiały filmowe i fotoreportaże z Igrzysk. Rozkład turniejów można obejrzeć w widoku kalendarza, w którym oznaczone zostały także rozgrywki medalowe.

W części dla kibiców jadących do Pjongczangu znajdziemy informacje o transporcie lokalnym, możliwościach noclegowych, biletach, a także podstawowy przewodnik po Korei dla osób, które chcą zobaczyć nie tylko Igrzyska.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Bądź na bieżąco z oficjalną aplikacją Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018

2
25.01.2018  •  Anna Rymsza

Dla zainteresowanych Zimowymi Igrzyskami Sportowymi przygotowana została już oficjalna aplikacja. Jako że partnerem Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu jest Samsung, to właśnie ta firma odpowiada za przygotowanie przewodnika dla kibiców. Na naszych smartfonach już może zagościć aplikacja PyeongChang 2018 Official App, będąca kompleksowym przewodnikiem po dyscyplinach sportowych i wiosce olimpijskiej w Korei Południowej. Aplikacja informacyjna Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu zawiera najnowsze wiadomości, informacje o dyscyplinach, plan rozgrywek rozpisany w kalendarzu,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.