r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pyszne.pl - jedzenie online 4.15.1.1

Strona główna Android Zakupy Zamawianie jedzenia

Oficjalna aplikacja serwisu pyszne.pl Za jej pomocą możemy wyszukać restauracje w naszej okolicy, przejrzeć menu i skompletować koszyk oraz złożyć i opłacić zamówienie.

Galeria programu

Lista dostępnych restauracji jest wyznaczana dla wybranego przez nas adresu. Usługa wspiera wiele miast w kraju, choć w niektórych dostępne jest tylko kilka lokali. Na liście restauracji ujrzymy dakie informacje jak godziny otwarcia, koszt dostawy, średnia ocena i ilość opinii, rodzaj kuchni i formy płatności oraz zniżek. Wszystko co najważniejsze.

Podobnych informacji możemy użyć do konfiguracji filtra, który pomoże dopasować ofertę do naszych potrzeb. Ciekawie prezentuje się widok mapy, na której rozmieszczono okoliczne lokale. Następnym krokiem jest skompletowanie menu i na koniec dokonanie płatności oraz podanie innych, niezbędnych przy zamówieniu danych. Płacić możemy przy odbiorze, za pomocą konta PayPal oraz dodając do aplikacji swoją kartę.

Aplikacja miewa czasowe problemy z przetworzeniem danych, czy to logowaniem czy też wczytaniem bazy adresów. Co pewien czas zachęca również do powiązania programu z Facebookiem. Brakuje znanej z konkurencyjnej aplikacji restauracji testowej, która bez ryzyka pozwala zapoznać się z całą procedurą zamawiania. Pyszne.pl dostępne jest za darmo i pomimo wymienionych braków pozwala ułatwić proces składania zamówienia z poziomu urządzeń mobilnych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Niezbędnik imprezowicza nie tylko na Sylwestra

35
OPROGRAMOWANIE 29.12.2015 | Anna Rymsza

Sylwestrowa noc ma to do siebie, że skłania do imprezowania do białego rana. Tylko co zrobić, gdy skończy się zaopatrzenie? Znaleźliśmy dla Was kilka aplikacji i stron, które pomogą poradzić sobie w sytuacjach kryzysowych ;-) Gdzie szukać? czynne24h Portal i aplikacje czynne24h przyjdą z pomocą, gdy o nietypowej porze przyjdzie nam szukać punktu usługowego lub sklepu. W bazie znajdziemy nie tylko sklepy monopolowe, ale także apteki, przychodnie weterynaryjne, punkty gastronomiczne, pomoc drogową, a nawet kontakt z hydraulikiem i ślusarzem. Tę stronę warto mieć w zakładkach niezależnie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.