Quick Pad Quick Pad 4.2.2.0

Strona główna Windows Biuro Edytory tekstów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Quick Pad to prosty edytor tekstu, przeznaczony głównie do tworzenia szybkich notatek. Jego główną zaletą jest możliwość przypięcia go nad pozostałymi oknami, dzięki czemu jest wciąż widoczny i można mieć go zawsze pod ręką, nawet podczas pracy z innymi programami.

Quick Pad został zaprojektowany specjalnie dla Windowsa 10 i wykorzystuje Fluent Design. Jego możliwości obejmują proste formatowanie tekstu oraz wstawianie emoji do notatek. Mamy do wyboru sześć kolorów tekstu, kilkadziesiąt fontów, wytłuszczenie, kursywę i podkreślenie. Nie zabrakło kilku sposobów justowania tekstu, ale można je stosować jedynie do całego dokumentu. Ponieważ program służy raczej do szybkich notatek, a nie dłuższych tekstów, nie mamy tu możliwości otwierania kilku plików tekstowych jednocześnie ani przeszukiwania tekstu.

W trybie „zawsze na wierzchu” edytor wyświetlany jest w mniejszym okienku i z uboższymi możliwościami formatowania. Mamy za to przyciski do kopiowania i wklejania tekstu, przystosowane do pracy na ekranie dotykowym.

Program jest dostępny za darmo do 27 września 2018. Po zakończeniu promocji będzie kosztował 4,49 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!