Ramzes Magazyn 18.57.05

Strona główna Windows Firma Programy handlowe i magazynowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program do obsługi magazynu ze zintegrowanym modułem do obsługi sprzedaży (Ramzes Faktury).

Ramzes Magazyn umożliwia prowadzenie gospodarki magazynowej według metody FIFO lub LIFO, ewidencjonowanie towarów, wystawianie różnego rodzaju dokumentów (PZ, WZ, MM, RW), przeprowadzanie inwentaryzacji i bilansu otwarcia itp. Ramzes Magazyn pozwala na obsługę wielu magazynów, obsługuje czytniki kodów kreskowych. Zintegrowany moduł do obsługi sprzedaży pozwala na wystawianie faktur (także zbiorczych do kilku dokumentów WZ), tworzenie cenników, obsługę rabatów, wydruk poleceń przelewu do faktur sprzedażowych, deklaracji INTRASTAT, obsługę kasy i przelewów oraz prowadzenie rozliczeń i generowanie różnego rodzaju raportów. Umożliwia wymianę danych z modułami finansowo - księgowymi tego samego producenta.

Współpracuje z drukarkami fiskalnymi (POSNET, Elzab, Optimus IC).

Uwaga!

  1. Instalator integruje wszystkie programy z linii Ramzes.
  2. Program może zostać opcjonalnie rozszerzony o moduł do obsługi zamówień i produkcji (szczegóły na stronach producenta).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #13 31.03.2017 09:41

Przy 2 komputerach ramzes dziala ok. Przy 8 komputerach musielismy przejsc na optime. Ramzes dziala na plikach. Ciagle wywala z programu. Ciagle konwersacje po 2 godziny. Jak taki program moze nie miec sql. Dno

  #12 15.11.2016 08:43

@Anonim (niezalogowany): Już wszędzie napisałeś tę reklamę? Kolejny sprzedawca.

  #11 13.01.2016 13:25

Chwilo momento ;P Chyba to nie dla mnie.. trochę szajs z tego wyszedł. Wziąłem od kumpla inne zastępstwo programowe, np. systim.pl przetestowałem i śmiga.

  #10 15.04.2013 20:21

Ja też podziękowałem Ramzesowi. Archaiczny interfejs i technologia. Zakupiłem wf-maga z dobrym rabatem. Nie wiem dlaczego do tej pory tyle zwlekałem...

  #9 07.11.2012 13:29

do Menager Ramzes

proszę nie opowiadać głupot bo takie właśnie dostałem informacje w serwisie, nadchodzi koniec roku i wreszcie mam okazję poszukać nowego programu (pewnie bedzie to subiekt) bo dostalem pozwolenie od szefa, kolejny raz odradzam ramzesa

  #8 21.06.2012 14:13

Program porażka. Płatna infolinia porażka do kwadratu.

Porażka.

  #7 11.02.2012 11:05

Smutny program. Smutny serwis. Nie potrafią na plikach .dbf zapewnić spójności danych więc trzeba indeksować. Indeksowanie płatne... Za lamerstwo "programistów" firmy Ramzes każą płacić użytkownikowi.

Były użytkownik.

  #6 05.03.2011 15:02

Człowieku jak ci nie pasuje program to kup sobie zeszyt i tam powadź wszelkie rozliczenia. Ciekawe czy Twoja firma pracuje za darmo. Oni nie karzą kupować licencji tylko jak masz problem z użytkowaniem pomagają. Przerzuć się na Symfnie albo inny program wtedy zobaczysz, jak oni traktują ludzi. Wykupienie u nich licencji nie było konieczne,jednak to znacznie przyspieszyło mi start mojej firmy z nowymi stawkami, bez konieczości przyjazdu serwisu (jak to nazywają W INNYCH FIRMACH mobilnego), wszystko załatwiłem od ręki drogą mailową. Jestem z nich bardzo zadowolony, jak potrzebuje pomocy zawsze ją uzyskam. To, że biorą za to opłaty to chyba normalne, każdy musi z czegoś żyć!!! Polecam tą firmę dla wszystkich, którzy chcą płacić i wymagają. Dla tych, którzy kombinują, jak za nic nie płacić a zarabiać odradzam.

  #5 03.01.2011 13:37

Program, choć klon WF-MAGa dla DOS, wprowadza w praktyce wymóg wysokich płatności za cokolwiek - ma zablokowaną funkcję indeksowania i naprawy danych, zarezerwowaną dla zdalnego serwisu. Po padzie systemu czy awarii zasilania komputera, program się sam blokuje, na co może pomóc tylko kontakt z ich serwisem. Obecnie przy zmianie stawek VAT nie pozwolili na ich modyfikację mając zablokowaną stawkę podstawową. Aktualizacja programu przymusowo odpłatna. W praktyce wygląda to tak, że wypełniasz formularz zamówienia na pomoc, dostajesz fakturę proforma, opłacasz przelewem, i dopiero jak zaksięgują wpłatę ... to pomagają - to oznacza czasami kilka dni przerwy w pracy firmy i jej totalny paraliż. Taka praktyka producenta winna być karalna, albo tylko źle o niej świadczy. Podawany w Ramzesie telefon na ich bezpłatną infolinię pomocy nie istnieje i jest inny - i trzeba sobie podzwonić by go zdobyć, całkiem zdrowo się opłacając w rachunku za telefon - wysokie stawki za minutę połączenia. Program magazynowy dla tych, co cenią sobie non stop kontakt z serwisem i chcą za tą współpracę słono płacić - a nagrodą samą w sobie jest tylko jego działanie.

  #4 07.10.2010 14:05

Drogi użytkowniku „elemento” serwis nigdy nie mówi, że tego typu błedy są normalne, każde zgłoszenie jest rozpatrywane indywidualnie i rozwiązywane natychmiastowo. Z Pana uwag wynika, że prawdopodobnie nigdy nie kontaktował się Pan z serwisem Ramzes.

  #3 03.08.2010 13:03

brońcie się rękami i nogami przed praca na tym programie, mnie w firmie na nia skazali i wieczne problemy - stany magazynowe znikaja albo sa chwilowo niewidoczne, w przeliczniu netto - brutto giną grosze i w raportach sa juz znaczne różnice a serwis powie ci ze to normalne żal symfonia 100x lepsza

  #2 06.06.2010 22:35

program nieciekawy. Serwis do D....y za drogi w eksploatacji

  #1 03.01.2010 13:24

Program funkcjonalny, choć ma spore braki, np. nie zaksięgujesz poprawnie wadliwie wystawionej faktury do rejestru VAT, czy faktury od wartości brutto gdzie są różnice groszowe w wartościach. Najgorsze w nim to, że nie ma jawnej funkcji indeksowania baz danych - za tą podstawową funkcjonalność programu z bazą danych firma każe sobie słono płacić zachowując monopol na serwisowany przez siebie program.