r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Random User-Agent for Chrome 2.1.7

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek

Random User-Agent for Chrome to niewielki dodatek do tytułowej przeglądarki Google Chrome, zwiększający anonimowość użytkownika poprzez losowe zmienianie informacji zawartych w nagłówku User-Agent, a więc związanych z systemem operacyjnym, wersją przeglądarki i nie tylko.

Galeria programu

Podczas codziennego korzystania z dodatku, użytkownik nie musi interesować się jego pracą, ale chcąc dostosować szczegóły do własnych potrzeb, warto zajrzeć do ustawień. Tutaj możliwe jest między innymi ustalenie interwału czasowego, co który informacje w nagłówku będą zmieniane oraz w razie potrzeby wskazanie własnych informacji, jakie mają się tam znaleźć.

Do ustawień dobrze spojrzeć również na początku, ponieważ jest tu możliwość zaznaczenia na liście gotowych przykładów informacji o przeglądarkach i systemach, spośród których aplikacja losuje wpisy do nagłówków. Co ciekawe, domyślnie zaznaczone są zaledwie trzy spośród dostępnych kilkunastu – zwiększając ich liczbę, zwiększymy również losowość informacji, które reprezentują nas w Sieci, co może przyczynić się do większej anonimowości.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.