Random User-Agent for Chrome Random User-Agent for Chrome 2.2.11

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Random User-Agent for Chrome to niewielki dodatek do tytułowej przeglądarki Google Chrome, zwiększający anonimowość użytkownika poprzez losowe zmienianie informacji zawartych w nagłówku User-Agent, a więc związanych z systemem operacyjnym, wersją przeglądarki i nie tylko.

Podczas codziennego korzystania z dodatku, użytkownik nie musi interesować się jego pracą, ale chcąc dostosować szczegóły do własnych potrzeb, warto zajrzeć do ustawień. Tutaj możliwe jest między innymi ustalenie interwału czasowego, co który informacje w nagłówku będą zmieniane oraz w razie potrzeby wskazanie własnych informacji, jakie mają się tam znaleźć.

Do ustawień dobrze spojrzeć również na początku, ponieważ jest tu możliwość zaznaczenia na liście gotowych przykładów informacji o przeglądarkach i systemach, spośród których aplikacja losuje wpisy do nagłówków. Co ciekawe, domyślnie zaznaczone są zaledwie trzy spośród dostępnych kilkunastu – zwiększając ich liczbę, zwiększymy również losowość informacji, które reprezentują nas w Sieci, co może przyczynić się do większej anonimowości.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!