Rapala Fishing - Daily Catch Rapala Fishing - Daily Catch 1.6.23

Strona główna Android Gry Symulatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Rapala Fishing - Daily Catch to bardzo dobry, realistyczny symulator wędkowania, dostępny na smartfony i tablety z Androidem.

Tej gry nie powinni pominąć ci użytkownicy, którzy uwielbiają wypady nad jezioro lub rzekę, aby oddać się wędkarskiej pasji. Rzecz jasna, nic nie zastąpi prawdziwego wędkowania, ale gra Rapala Fishing może się przydać, gdy z jakichś powodów nie możemy oddać się temu hobby. Wtedy wystarczy wyjąć smartfon lub tablet i gotowe!

Gra prezentuje się wyśmienicie pod względem estetycznym. Już na samym początku przygody z nią wita nas łagodna, kojarząca się z przyrodą muzyka, grafika (w 3D) też robi wrażenie. Na początku przechodzimy krótki kurs obsługi, ucząc się m.in., jak sterować wędką. Później czeka nas pierwsze zadanie, czyli złowienie okonia. Sterujemy za pomocą gestów: długim ruchem palca po ekranie zarzucamy wędkę, przyciągając palec w dół ekranu wyciągamy ją z wody wraz ze złowioną rybą. Ręcznie sterujemy też kołowrotkiem, za pomocą którego pobierzemy na ląd złowione ryby.

Im dłużej gramy, tym więcej punktów reputacji i pieniędzy zdobywamy. Pozwolą one kupować nowy sprzęt wędkarski i odblokować kolejne plansze. Gra toczy się w scenerii z USA, łowić możemy np. w jeziorze Minnetotka. Grać możemy w dwóch trybach: indywidualnym oraz turniejowym, przy czym ten drugi jest dostępny tylko dla osób, które zalogują się w grze używając konta Facebooka. Ponadto, w Rapala Fishing znajdziemy opcje mikropłatności, a płacąc możemy kupić nowe sprzęty wędkarskie oraz nowe rodzaje przynęt.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!