Razer Cortex Razer Cortex 9.13.18.1333

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Razer Cortex (kiedyś Razer Game Booster) to darmowe narzędzie do optymalizacji i przyspieszania komputera, stworzone z myślą o fanach gier komputerowych. Daje ono możliwość doboru ustawień systemu, które pozwolą uzyskać jak największą wydajność komputera w grach.

Program wyposażony został w dwa tryby przyśpieszania komputera - automatyczny i manualny. Pierwszy samoczynnie dobiera optymalne ustawienia systemu, drugi natomiast daje użytkownikowi możliwość ręcznego wyłączania zbędnych podczas grania usług systemu Windows - m.in. usługi użytkowania i zarządzania aplikacjami, inteligentnego transferu w tle, zasad diagnostyki, plików w trybie offline, odnajdywania SSDP i wielu innych. Co istotne, narzędzie nie wprowadza stałych zmian w konfiguracji Windowsa. Wystarczy zaledwie jedno kliknięcie by aktywować lub dezaktywować w komputerze trybu gry.

Kolejne funkcje oferowane przez Razer Cortex to moduł do defragmentacji katalogów z grami, dające w efekcie skrócenie czasu potrzebnego na ich uruchamianie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

darmowy, duży wzrost klatek na sekundę w grach, płynniej działający system, ładny interfejs
nie skuteczny w zoptymalizowanym systemie
ocena użytkownika
26.03.2015 13:20 • Recenzja do wersji 5.3.25.0

Bardzo skuteczny w ,,zasyfiałym'' systemie (niezadbanym przez was). W moim przypadku nie daje żadnego wzrostu FPS'ów, gdyż system mam maksymalnie zoptymalizowany (wyłączone usługi, procesy, bez śmieci itd.)
Wzrosty klatek na sekundę mogą być naprawdę wysokie używając tego programu do gier, lecz jak pisałem, skuteczny w niezadbanym systemie.
Polecam

Cena, jego prawdziwość, interfejs, licznik FPS.
Aktualnie brak.
ocena użytkownika
20.02.2015 19:18 • Recenzja do wersji 5.3.25.0

Program nadaje się do użytku, naprawdę działa i jego skutki są widoczne w grach. Ze zmianę komputera postanowiłem iż znów zacznę z niego korzystać gdyż przynosi skutki.
Serdecznie polecam użytkownikom! :-)