r   e   k   l   a   m   a
reklama

Razer zapowiada supercienkie laptopy z serii Razer Blade

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Firma Razer poszerza ofertę swoich produktów o laptopy dla graczy, które przy cienkiej formie ultrabooka oferują niezwykłą wydajność — przyjmowanie zamówień na Razera Blade oraz Razera Blade Pro rozpocznie się 3 czerwca. Za mniejszy model, ważący 1,9 kilograma, w najskromniejszej dostępnej konfiguracji chętnym przyjdzie zapłacić blisko 1,8 tysiąca dolarów. Ceny drugiego, mającego niecałe 3 kilogramy, rozpoczynają się od prawie 2,3 tysiąca.

Co dostajemy za te pieniądze? Razer Blade został zbudowany w oparciu o procesor Intel Core czwartej generacji (Haswell), ma 8 GB pamięci RAM DDR3L 1600 MHz, grafikę NVIDIA GeForce GTX 765M z 2 GB GDDR5 plus Intel HD4600, dysk SSD 128 GB (256 i 512 w opcji), do tego rzecz jasna wszystkie najpotrzebniejsze porty, z USB 3.0 na czele. Ekran LED 14 cali oferuje rozdzielczość 1600 na 900 pikseli. Wymiary to 345 na 16,8 na 235 milimietrów.

Razer Blade Pro oferuje podobną konfigurację, z tą różnicą, że ekran ma tutaj 17 cali i dostajemy pełne HD, czyli 1920 na 1080 pikseli. 8 GB pamięci RAM rozbito na dwie kości po 4 GB. Sprzęt ma 427 na 22,4 na 277 milimetrów.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNajsłynniejsze kanały na YouTubie. W Polsce często nieznane