r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Real Boxing 2.4.0

Strona główna iOS Gry Bijatyki

Real Boxing to symulator boksu rodzimego studia Vivid Games. Grę cechuje bardzo dobra oprawa dźwiękowo graficzna. Autorzy przy jej tworzeniu wykorzystali silnik Unreal co jest bardzo dobrze widoczne. Pomimo upływającego czasu od premiery tytuł ten wciąż wygląda bardzo dobrze, a co pewien czas otrzymuje aktualizacje, które dodatkowo poprawiają jego wygląd.

Równie dobrze prezentuje się oprawa dźwiękowo muzyczna. Może czasem brzmi zbyt pompatycznie, ale trudno odmówić jej klimatu i budowania dobrego nastroju przed walką. Na pewno wykonanie Real Boxinga można uznać za najmocniejszy element tej gry. Dobrze sprawuje się także sam mechanizm walki. Jego zasady poznajemy wraz z pierwszym startem. Opiera się na odpowiednio wykonywanych gestach. Pozwala realnie przełożyć naszą zręczność na walkę, nawet gdy statystyki nie są po naszej stronie.

Rozpoczynając grę tworzymy swojego wirtualnego zawodnika, dzięki walkom w różnych trybach (w tym sieciowe) oraz siłowni zyska on nowe zdolności i poprawi swoje statystyki. Za dodatkową opłatą możemy dokupić mu dodatkowe stroje, zmienić wygląd a także wspomóc się ulepszeniami, które pomogą w walce. Tutaj dochodzimy do najgorszego elementu gry,czyli mikropłatności.

Choć gra jest dostępna za darmo, autorzy dołożyli wielu starań by w takiej formie była niegrywalna. Po pierwsze zabawę utrudniają bardzo natarczywe reklamy. Męczą nas zwłaszcza podczas wizyt w menu, właściwie każda zmiana opcji to kolejne, pełnoekranowe banery. Płatne są też pozostałe elementy gry, w tym udział w walkach. Oczywiście fundusze możemy zebrać w grze, są nawet specjalne codziennie loterie. Jeżeli nie zamierzacie płacić za Real Boxinga czeka Was zabawa pełna wyrzeczeń, oczekiwań i reklam.

Sporym problemem są też problemy techniczne na wybranych urządzeniach. Choć nam podczas testów nie udało się trafić na błędy w działaniu, w sklepie jest wiele takich zgłoszeń. Real Boxinga to pozycja bardzo nierówno, świetne wykonanie i dobry pomysł na mechanizmy gry psują mocno natarczywe reklamy i mikropłatności. Jeżeli nie stanowią dla Was problemu zdecydowanie warto poznać ten tytuł.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dzięki twórcom Real Boxing sukcesy odnosimy także w boksie wirtualnym

4
17.08.2015  •  Mateusz Budzeń

Symulator boksu stworzony przez polskie studio właśnie został pobrany 25 milionów razy. To jeden z lepszych wyników uzyskanych przez grę pochodzącą z Polski. Natomiast twórcy pracują nad kolejną odsłoną, która już niebawem trafi na urządzenia z Androidem i iOS. Krzysztof Głowacki pokonując w ostatniej walce Maro Hucka zdobył pas mistrza świata federacji WBO. Pozostaje nam pogratulować tego osiągniecia. Okazuje się, że nie tylko w boksie zawodowym odnosimy sukcesy, ale także w tym wirtualnym, z czego jesteśmy naprawdę dumni. Polski symulator boksu – Real Boxing właśnie przekroczył próg 25…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.