Dzięki twórcom Real Boxing sukcesy odnosimy także w boksie wirtualnym

Dzięki twórcom Real Boxing sukcesy odnosimy także w boksie wirtualnym17.08.2015 12:44
Dzięki twórcom Real Boxing sukcesy odnosimy także w boksie wirtualnym

Symulator boksu stworzony przez polskie studio właśnie został pobrany 25 milionów razy. To jeden z lepszych wyników uzyskanych przez grę pochodzącą z Polski. Natomiast twórcy pracują nad kolejną odsłoną, która już niebawem trafi na urządzenia z Androidem i iOS.

Krzysztof Głowacki pokonując w ostatniej walce Maro Hucka zdobył pas mistrza świata federacji WBO. Pozostaje nam pogratulować tego osiągniecia. Okazuje się, że nie tylko w boksie zawodowym odnosimy sukcesy, ale także w tym wirtualnym, z czego jesteśmy naprawdę dumni.

Real Boxing™ 2 - Gamescom Trailer

Polski symulator boksu – Real Boxing właśnie przekroczył próg 25 milionów pobrań. Gra dostępna jest na urządzenia mobilne działające pod kontrolą Androida lub iOS, a także na PlayStation Vita oraz komputery z Windows lub OS X. Podobnych produkcji niestety jest niewiele i tą lukę świetnie udało się wypełnić polskiej grze. Szkoda, że brakuje konkurencji, ona zawsze pozytywnie wpływa na rynek i tylko mogłaby jeszcze podnieść jakość rodzimego tytułu. Real Boxing nie tylko zdobył sporę grupę użytkowników, ale także posiada dobre opinie wśród użytkowników i wysokie oceny w sklepach z aplikacjami.

Twórcy właśnie pracują nad kolejną odsłoną, zatytułowaną po prostu Real Boxing 2. Gra początkowo trafi na urządzenia z Androidem oraz iOS. Produkcja ukaże się jeszcze tym roku, na przełomie trzeciego i czwartego kwartału, przenosząc ze sobą sporo zmian. Gra ma być stworzona w oparciu o silnik Unreal Engine 4. Mamy dostać dopracowany tryb jednoosobowy, w którym przy odpowiedniej determinacji sięgniemy po tytuł czempiona, a także otrzymamy tryb dla wielu graczy. Spore możliwości ma ofiarować kreator postaci, który zaoferuje multum opcji. Oczywiście poprawek doczekają się same walki. Produkcja będzie dostępna w modelu płatności free-to-play.

Real Boxing możecie pobrać z naszej bazy, dostępna jest wersja na Androida oraz iOS. Produkcję polecamy nie tylko fanom boksu.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)