r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

RealWorld Icon Editor 2010.1

Strona główna Windows Grafika Tworzenie ikon
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

RealWorld Icon Editor to kompleksowe oprogramowanie do tworzenia profesjonalnych ikon dla systemu Windows XP, Vista i 7. Oprócz tego aplikacja umożliwia zarządzanie biblioteką poszczególnych ikon, a także posiada wbudowane wideo-poradniki wspomagające użytkownikowi podczas korzystania z różnych narzędzi dostępnych w programie.

Galeria programu

Program oferuje możliwość tworzenia ikon na wiele różnych sposobów. Użytkownicy mogą zaprojektować ikonę od podstaw, przy użyciu specjalnego edytora graficznego, w którym znajdziemy wszystkie najważniejsze funkcje i niezbędne narzędzia do rysowania. Edytor posiada też dodatkowe opcje do stosowania różnych efektów rozmycia, wyostrzania i wykonywania wielu innych czynności.

RealWorld Icon Editor pozwala również na modelowanie i renderowanie obrazów oraz ikon w pełnym trójwymiarze, a także umożliwia tworzenie i modyfikowanie ikon z zainstalowanych aplikacji i innych plików przechowywanych na dysku twardym. Program został wyposażony w dodatkowe narzędzia do przechwytywania i modyfikowania zrzutów ekranowych.

Użytkownicy mogą również skorzystać ze specjalnej opcji do przetwarzania wsadowego, czyli hurtowego wyodrębniania i tworzenia ikon z kilku plików w tym samym czasie. Program obsługuje niemal wszystkie najpopularniejsze formaty graficzne: PNG, PSD, BMP, GIF, JPG.

Uwaga!

  • RealWorld Icon Editor dostępny jest w wersji Trial i pozwala na 30 dni darmowego użytkowania.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Pomocnik Portalowy   2 #1 20.12.2012 11:02

Droga Redakcjo.
Proszę O Wersję Freeware!!!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.