RealWorld Icon Editor RealWorld Icon Editor 2010.1

Strona główna Windows Grafika Tworzenie ikon
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

RealWorld Icon Editor to kompleksowe oprogramowanie do tworzenia profesjonalnych ikon dla systemu Windows XP, Vista i 7. Oprócz tego aplikacja umożliwia zarządzanie biblioteką poszczególnych ikon, a także posiada wbudowane wideo-poradniki wspomagające użytkownikowi podczas korzystania z różnych narzędzi dostępnych w programie.

Program oferuje możliwość tworzenia ikon na wiele różnych sposobów. Użytkownicy mogą zaprojektować ikonę od podstaw, przy użyciu specjalnego edytora graficznego, w którym znajdziemy wszystkie najważniejsze funkcje i niezbędne narzędzia do rysowania. Edytor posiada też dodatkowe opcje do stosowania różnych efektów rozmycia, wyostrzania i wykonywania wielu innych czynności.

RealWorld Icon Editor pozwala również na modelowanie i renderowanie obrazów oraz ikon w pełnym trójwymiarze, a także umożliwia tworzenie i modyfikowanie ikon z zainstalowanych aplikacji i innych plików przechowywanych na dysku twardym. Program został wyposażony w dodatkowe narzędzia do przechwytywania i modyfikowania zrzutów ekranowych.

Użytkownicy mogą również skorzystać ze specjalnej opcji do przetwarzania wsadowego, czyli hurtowego wyodrębniania i tworzenia ikon z kilku plików w tym samym czasie. Program obsługuje niemal wszystkie najpopularniejsze formaty graficzne: PNG, PSD, BMP, GIF, JPG.

Uwaga!

  • RealWorld Icon Editor dostępny jest w wersji Trial i pozwala na 30 dni darmowego użytkowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!