Records Collection Records Collection 1.4

Strona główna Android Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Records Collection to estetyczny i nowoczesny klient serwisu Discogs.com, dzięki któremu można wyszukiwać płyty i wydania DVD, budować swoją kolekcję i zbierać płyty na liście życzeń. Wszystkie informacje są synchronizowane z kontem Discogs.

Records Collection pozwala wygodnie przeglądać bibliotekę nagrań i podaje bardzo szczegółowe informacje na temat każdego z nich z bazy Discogs. W bazie można też wyszukiwać wydawnictwa fonograficzne, autorów, muzyków i wiele innych.

W aplikacji znalazła się bardzo zaawansowana wyszukiwarka, która pozwala znajdować wydania na podstawie licznych kryteriów, jak data wydania, numery, nazwa producenta, kraj produkcji i tym podobne. Można również korzystać ze skanera kodów kreskowych, jeśli płyty zostały nim opatrzone. Każde ze znalezionych wydań można dodać do swojej kolekcji lub do listy życzeń.

Przy każdym wydaniu znajdują się też informacje o jego cenie i kraju, w którym można je kupić. Ceny można oglądać w aplikacji, ale by skorzystać z możliwości robienia zakupów, trzeba przejść na stronę Discogs. Aplikacja przekieruje na stronę także do czytania forum.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!