r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Records Collection 1.4

Strona główna Android Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów

Records Collection to estetyczny i nowoczesny klient serwisu Discogs.com, dzięki któremu można wyszukiwać płyty i wydania DVD, budować swoją kolekcję i zbierać płyty na liście życzeń. Wszystkie informacje są synchronizowane z kontem Discogs.

Records Collection pozwala wygodnie przeglądać bibliotekę nagrań i podaje bardzo szczegółowe informacje na temat każdego z nich z bazy Discogs. W bazie można też wyszukiwać wydawnictwa fonograficzne, autorów, muzyków i wiele innych.

W aplikacji znalazła się bardzo zaawansowana wyszukiwarka, która pozwala znajdować wydania na podstawie licznych kryteriów, jak data wydania, numery, nazwa producenta, kraj produkcji i tym podobne. Można również korzystać ze skanera kodów kreskowych, jeśli płyty zostały nim opatrzone. Każde ze znalezionych wydań można dodać do swojej kolekcji lub do listy życzeń.

Przy każdym wydaniu znajdują się też informacje o jego cenie i kraju, w którym można je kupić. Ceny można oglądać w aplikacji, ale by skorzystać z możliwości robienia zakupów, trzeba przejść na stronę Discogs. Aplikacja przekieruje na stronę także do czytania forum.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Czarne jest piękne i brzmi lepiej. Dobre programy dla miłośników winyli

80
14.05.2016  •  Anna Rymsza

Obok renesansu płyt winylowych nie da się już przejść obojętnie. Nowe wydania na czarnych (choć nie tylko) krążkach można znaleźć nawet w marketach elektronicznych, a handel używanymi kwitnie na portalach aukcyjnych. Tydzień temu jednak stanęłam przed bardzo poważnym problemem – jak ogarnąć kolekcję? Przy okazji drobnego przemeblowania okazało się, że nie wiem ile mam płyt, a na dokładkę kupiłam jedną drugi raz. Trzeba było znaleźć program, który pomoże mi utrzymać kolekcję w ryzach i nie będzie arkuszem kalkulacyjnym, do których nabrałam ogromnej niechęci w liceum. Przedstawiam Wam…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.