r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Redwood 1.05

Strona główna Windows Grafika Tworzenie ikon
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Redwood to narzędzie do przeglądania i wyodrębniania rozmaitych materiałów z plików EXE, DLL, OCX, CPL i wielu innych. Program jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows zarówno w wersji 32, jak i 64-bitowej.

Galeria programu

Za pomocą Redwood możemy wyodrębnić np. ikony programów czy pliki graficzne znajdujące się w wykonywalnym pliku. Dzięki temu otrzymamy je w osobnym pliku i będziemy mogli zrobić z nich użytek na wiele różnych sposobów (np. umieścić w dokumencie).

r   e   k   l   a   m   a

Redwood adresowany jest do mniej, jak i bardziej doświadczonych odbiorców. Korzystanie z programu nie jest kłopotliwe, a interfejs bardzo czytelny. Cała operacja wyodrębniania zasobów odbywa się poprzez wskazanie pliku wykonywalnego i oczekiwaniu na utworzenie listy zawartości, którą można pozyskać np. z pliku EXE. Później nie pozostaje nic innego, jak wyodrębnić wybrany obraz czy ikonę i zapisać plik na dysku twardym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.