RefreshPC RefreshPC

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

RefreshPC to niewielkie i bardzo proste w obsłudze narzędzie, służące do resetowania konfiguracji systemów Windows XP, Vista, 7 i 8. Umożliwia ono przywrócenie domyślnych ustawień rejestru oraz usług systemowych.

Narzędzie jest niemalże bezobsługowe, wystarczy, że po uruchomieniu programu zainicjujemy proces przywracania "ustawień fabrycznych" systemu poprzez kliknięcie odpowiedniego przycisku w głównym oknie. Warto zaznaczyć, że narzędzie przeznaczone jest raczej dla bardziej zaawansowanych użytkowników i wykorzystywane powinno być w ostateczności - gdy system pracuje niestabilnie lub występują w nim błędy uniemożliwiające korzystanie z komputera.

RefreshPC podczas swojej pracy przywraca domyślne wartości w rejestrze systemowym, oczyszcza foldery systemowe z tymczasowymi danymi, optymalizuje i resetuje ustawienia usług systemowych oraz redukuje wiele błędów systemowych. Co istotne, program umożliwia stworzenie punktu przywracania systemu, który posłużyć może jako odniesienie w razie niepowodzenia lub problemów z działaniem narzędzia.

Uwaga!

  1. Zalecamy rozważne korzystanie z programu w szczególnych sytuacjach, kiedy awaria systemu nie pozwala na normalną pracę z komputerem.
  2. Podczas instalacji kreator proponuje instalację w systemie dodatkowych składników. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i odradzamy ich instalację.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!