reklama

RefreshPC

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

RefreshPC to niewielkie i bardzo proste w obsłudze narzędzie, służące do resetowania konfiguracji systemów Windows XP, Vista, 7 i 8. Umożliwia ono przywrócenie domyślnych ustawień rejestru oraz usług systemowych.

Narzędzie jest niemalże bezobsługowe, wystarczy, że po uruchomieniu programu zainicjujemy proces przywracania "ustawień fabrycznych" systemu poprzez kliknięcie odpowiedniego przycisku w głównym oknie. Warto zaznaczyć, że narzędzie przeznaczone jest raczej dla bardziej zaawansowanych użytkowników i wykorzystywane powinno być w ostateczności - gdy system pracuje niestabilnie lub występują w nim błędy uniemożliwiające korzystanie z komputera.

RefreshPC podczas swojej pracy przywraca domyślne wartości w rejestrze systemowym, oczyszcza foldery systemowe z tymczasowymi danymi, optymalizuje i resetuje ustawienia usług systemowych oraz redukuje wiele błędów systemowych. Co istotne, program umożliwia stworzenie punktu przywracania systemu, który posłużyć może jako odniesienie w razie niepowodzenia lub problemów z działaniem narzędzia.

Uwaga!

  1. Zalecamy rozważne korzystanie z programu w szczególnych sytuacjach, kiedy awaria systemu nie pozwala na normalną pracę z komputerem.
  2. Podczas instalacji kreator proponuje instalację w systemie dodatkowych składników. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i odradzamy ich instalację.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 08.06.2018 13:01

RefreshPC 2.0 blad 500 zlonce wali

  #5 19.11.2015 10:46

Bardzo przydatny, gdy są problemy systemowe nie do rozwiązania. Po prostu przywraca pierwotne wpisy i ustawienia systemowe.

CrashJack   4 #4 13.10.2014 22:23

@Iskierka111 (niezalogowany):
nie
on tyklko przywraca i oczyszcza:

przywrócenie domyślnych wpisów rejestru Windows
przywrócenie domyślnych usług systemowych
oczyszczenie folderu plików tymczasowych
oczyszczenie folderu plików Prefetch

  #3 29.07.2013 21:24

Już parę razy wyprowadził mi kompa na prostą.Nie muszę robić żadnych kopii rejestru czy usług -duża wygoda - polecam

  #2 18.06.2013 19:50

Mam pytanie. Czy ten program usuwa dane z komputera, typu zdjęcia, filmy, muzyka itp.? bo mam trochę tego i nie chcę ryzykować!

  #1 18.06.2013 10:13

Wykonałem profilaktycznie w kilku sprawnie działających komputerach. Nie zauważyłem żadnych problemów ani z programem, ani z komputerem po "odświeżeniu". Po prostu przywraca stan firmowy ważnej częśći systemu i usuwa wszelkie prywatne ingerencje w usługi lub rejestr Windows'a. W przypadku problemów z komputerem pozwala pozbyć się podejrzeń chociaż co do tych dwóch ważnych elementów systemu. Polecam!

Autor edytował komentarz.
reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić