Relacja z Software Development GigaCon 2007

Strona główna Aktualności

O autorze

W dniach 22-23 marca w Warszawie odbyła się ósma już edycja konferencji Software Development GigaCon 2007, kierowana do twórców rozwiązań informatycznych.

Imprezy z cyklu GigaCon, organizowane przez firmę Software-Konferencje, każdego roku gromadzą około 16 tysięcy uczestników i są największymi na polskim rynku konferencjami o tematyce IT. W tegorocznej edycji Software Development GigaCon, która odbyła się w warszawskim hotelu Marriott, uczestniczyło ponad 500 osób. Słuchacze mogli wybierać spośród 22 wykładów w sesjach tematycznych. Odbyły się zarówno sesje typowo merytoryczne, które prowadzili Paul Ruizendaal, Krzysztof Rychlicki-Kicior, Jacek Laskowski, Krzysztof Kawa, Piotr Nazimek, Jacek Hełka oraz Piotr Kochański jak i prezentacje mające na celu promocję konkretnych rozwiązań. Sponsorami imprezy były firmy CodeGear, IBM, Quest Software oraz Javart, a vortal dobreprogramy obok magazynu Software Developer's Journal był głównym partnerem medialnym.

Tych, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w konferencji zapraszamy do zapoznania się z Relacją z Software Development GigaCon 2007

© dobreprogramy