Remove Logo Now Remove Logo Now 6.0

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Remove Logo Now to przydatne narzędzie dla komputerów z systemem operacyjnym Windows do usuwania watermarków z filmów.

Jak pozbyć się znaków wodnych?

Wielokrotnie zdarza się, że pobrany z internetu materiał wideo zawiera przeszkadzające znaki wodne zarówno w formie graficznej, jak i tekstowej. Chcąc poradzić sobie z tym problemem warto zainstalować Remove Logo Now, czyli program, który automatycznie wykrywa, a następnie usuwa rozmaite watermarki za pomocą unikatowego algorytmu sztucznej inteligencji.

Co dokładnie usuwa Remove Logo Now?

Remove Logo Now likwiduje statyczne nakładki, takie jak np. logo stacji telewizyjnej, przezroczyste znaki wodne, wbudowane napisy czy też znajdujące się w filmie informacje o dacie i godzinie. Aplikacja oferuje możliwość przetwarzania materiałów wideo zapisanych w następujących formatach: AVI, MOV, M1V, MP2, SVCD, FLV, MP4, M2V, DVD, SWF, 3GP, MKV, WMV i RM10.

Najważniejsze cechy:

  • usuwanie znaków wodnych z filmów
  • likwidowanie przezroczystych watermarków, logo stacji telewizyjnych, wbudowanych napisów i nie tylko
  • obsługa materiałów wideo zapisanych jako: AVI, MOV, M1V, MP2, SVCD, FLV, MP4, M2V, DVD, SWF, 3GP, MKV, WMV i RM10

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!