Renee Video Editor Renee Video Editor 2.0

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Renee Video Editor to całkiem rozbudowane narzędzie służące do edytowania filmów.

Interfejs programu został oparty na kafelkach, dzięki czemu wszystkie podstawowe opcje są dostępne na wyciągnięcie ręki. Renee Video Editor obsługuje najpopularniejsze formaty plików, takie jak: AVI, MP4, M4A i wiele innych. Możemy nie tylko usuwać określone fragmenty filmów (pojedynczo lub w trybie wsadowym), ale także nakładać rozmaite efekty, dodawać ścieżkę dźwiękową i napisy, obracać wideo, łączyć ze sobą kilka materiałów lub podzielić jeden duży plik na kilka mniejszych.

Podczas modyfikowania wyglądu filmu zmiany prezentowane są w czasie rzeczywistym. Okazuje się to niezwykle przydatne wtedy, gdy dzięki Renee Video Editor poprawiamy na przykład jasność, kontrast i nasycenie obrazu czy też dodajemy filtry graficzne. Co ciekawe, po skończonej pracy możemy zabezpieczyć materiał wideo znakiem wodnym w całym filmie lub na przykład jedynie na początku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!